Adnan ÖZ Sözün bittiği yer!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sözün bittiği yer!
Adnan ÖZ

Sözün bittiği yer!

Gerçekten de inanılır gibi değil. Gerçekten de hayal kırıklığının zirvesini yaşıyoruz!

Bu nasıl bir isteksizlik, bu nasıl bir sorumsuzluk? Anlaşılır gibi değil. Hacettepe maçını nasıl bu kadar umursamadan oynarsınız? Siz nerede futbol oynadığınızın farkında değilsiniz anlaşılan!

Yazık değil mi bunca emeklere, yazık değil mi Samsunspor yönetiminin ve taraftarının biten hayallerine?

Gerçekten de size söyleyecek bir söz bulamıyoruz. Yani sözün bittiği yerdeyiz.

Oysa sezona ne ümitlerle başlamıştık. Kurulan kadro yabancı takviyeleri ile bizi TFF 1. Ligde bile şampiyonluğa ulaştırır diye düşünmüştük.

Ama ne oldu ise anlayamadık bir türlü göğsümüzü gere gere bu maç iyiydik diyemedik. Hep ite kaka maç kazandık. Emin olunuz bu takım hala buralarda ise bunda en az saha içindeki oyuncular ve teknik ekip kadar taraftar ve Samsunspor formasının etkisi vardır.

Ne yazsak, ne söylesek bilemiyoruz. Kime kızalım, kime küselim? Bilemiyoruz. Şu an Samsunspur’un bu oyun anlayışı ile Play-Offlarda başarılı olacağına inanmak sadece hayal olur.

Tabii ki her şey bitmiş değil, tabii ki her şey olabilir. Daha Play-Offlar var ama biz bu teknik ekip ve bu kadro ile bunu başarabileceğimize inancımızı yitirdik. Çok kırılgan ve hemen pes eden bir takım olduk. Oyuncular sanki bu lig bize yeter modunda oynuyorlar. Bizi asıl ümitsizliğe iten bu durum.

Bir Allah’ın kulu bir farklı galip olduğumuz herhangi bir maçı galip bitirebileceğimize dair  inanç taşımıyor.

Playoffu bu oyuncular ile oynamak zorundayız ama hoca konusunda alternatiflerimiz var.  Ama bu hoca ile Play-Off maçlarına çıkmak sezonu boşa geçirmek gibi olur. Yani takıma bir şoklama gerek, yani takıma bir ateşleme gerek. Başka bir şansımız yok gibi görünüyor. Bakın Kastamonuspor’a, bir hoca değişikliği onları liderliğe taşıdı. Bizim demek istediğimiz bu işte. Bir ümit varsa bize göre o da hoca değişikliği ile ancak olur. Yoksa hayaller seneye kalır.

Biz hep demiştik, her sezonun, her ligin ayrı bir hikayesi olur diye. Bakın iki argümanın her zaman işe yaramayacağını bize gösteren bir sezon geçiriyoruz. Hani Taner Taşkın hocanın “ ortalama iki puan bizi şampiyon yapacaktır” sözü bu sezon için boş çıktı. İki puan ortalamasını geçtiğimiz halde ligde dördüncüyüz. Birde “ yenemiyorsan yenilme” klasiği bu sezon karşılık bulmadı. Son üç maçta yenilmedik ama yenemedik te. Keşke üç maçın birinde yenilip ikisini yenseydik durumumuz farklı olurdu. Yani her sezonun, her ligin ayrı bir hikayesi oluyormuş demek ki...

Adnan ÖZ

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER