Advert
Oktay ZERRİN Samsunspor şahlanacak !
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsunspor şahlanacak !
Oktay ZERRİN

Samsunspor şahlanacak !

Geçen sezon kılpayı ve bazı yapılan kişisel hatalara, umarım bu yeni futbol sezonunda düşmeyiz. Ben şahsen henüz erken bİr şeyler dememeyi daha sağlıklı buluyorum ancak yeni sezondan oldukça umutlu olduğumu söyleyebilirim.

Zira; başımızdaki Antrenör uzun süre, önemli takımlarda, başarı grafiği çizmiş, kendini her hâlükârda ispatlamış, deneyimli, kariyerli bir hocamız sayın İrfan BUZ.

Sayın BUZ, futbolun o katı, buzdağlarını eritmek için, şanssızlıkların ve yapılan bazı yanlış uygulamaları eksiden artı hanesine kaydetmek için bizimle. Bu kadar başarılı bir hocanın da bizi seneye 1. Lig'e; ardından da özlemini çektiğimiz Süper Lig' e taşıyacağından şüphemiz yoktur.

Yeter ki; takım, taraftar, yönetim ve şehir olarak bu misyon ve vizyona sahip çıkılsın. Yeter ki yine aynı geçen yılki bazı hatalara düşmeyelim. Her konuşana itibar edip; futbolun başarı yoluna engeller koymayalım. Birik, beraberlik içerisinde hedefe, Şampiyonluğa kitlenelim

Başarı da öyle lafla değil; icraatla olur ama iyi bir icraatla. Yoksa uğrunda inanılmayan hiç bir iş ve dava; sıradan bir iş ve dava konumuna düşer. Yılport Samsunspor'un her türlü eksileri artıya çevirebilecek bir potansiyeli, maddi ve manevi zenginliği vardır. Yeter ki herkes bir bütün olarak bu güzel ve artı potansiyel kaynakların farkında, bilincinde ve takibinde olsun.

Samsunspor' un yeni transfer çalışmaları ise göründüğü kadarıyla; iyi, güzel ve başarılı diye düşünüyorum ancak, bu yeni sezonda bizi bir hayli zorlayacak bazı ekipler de var. Zaten mücadele olmazsa ; şampiyonluk bile kazanılsa tat vermez. Biz; takım olarak; birlik ve beraberlik anlayışı ile ve değerli hocamızın vereceği taktik ve temel futbol bilgileriyle," bu sene o sene " diye; dilimize marş olan sözü, bu yıl inşallah gerçeğe çevireceğiz.

Yolumuzda önemli ve güçlü rakiplerimiz olacaktır ama biz de çok kaliteli, tecrübeli ve yaptığı ve yapacağı transferleriyle güçlü bir takımız. Öyle kolay pes edecek durumda değiliz ve de bunu da yani başarısızlığı da asla düşünmüyoruz, düşünmemeliyiz de.

Şimdi, hedefe pür dikkat odaklanmış, fizik ve kondisyon bakımından güçlenmiş bir Samsunspor, inşallah ligin tozunu atacak ve bizleri, özlenen o mutlu sona yani Şampiyonluğa taşıyacaktır inşallah.

Bu şehir, bu vefalı taraftarlar, bu  inanmış yönetim İsmail UYANIK ile, İrfan BUZ ile, Yüksel YILDIRIM ile ve ahde vefalı taraftarlarıyla ve de tüm futbolcular, tesis çalışanları ile bir olup, o şanlı başarının, şampiyonluğun Samsun'umuza getireceklerinden hiç şüphemiz yoktur.

Ben, yapılan transferlerden şimdilik söz etmeye gerek görmüyorum. Zira; tüm yapılan transferlerin hangi kalitede olduğunu, siz değerli okurlarımız zaten basın yoluyla biliyor. Ben sadece; yeni transferlerin olumlu ve ilerde ses getirebilecek düzeyde olduğu kanaatindeyim ve inşallah da yanılmam.

Bu duygu v düşüncelerle; yen sezon öncesi ilk köşe yazımı siz değerli okurlarımla paylaşmaktan sonsuz haz ve mutluluk duyuyor, hepinizi en Yüce' ye sevgi ve saygılarımla emanet ediyorum.

Oktay ZERRİN

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert
Advert