Bülent ERTEKİN Son dakika haberleri!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Son dakika haberleri!
Bülent ERTEKİN

Son dakika haberleri!

Orman...

Yeşili, kızıla bürüyen yangınlar...

Bilerek yapanlar...

Ya da anız yakarken tedbirsizlikten kaynaklanarak YANAN CİĞERLERİMİZ.

Son 10 yıllık istatistiklere göre yıllık ortalama 2 bin 388 orman yangını meydana geldiği belirtilerek, "Bu yangınlarda yıllık ortalama 6 bin 665 hektar orman zarar görmektedir. 2019 yılı 22 Ağustos tarihi itibarıyla bin 377 adet orman yangını meydana gelirken; toplamda 3 bin 192 hektar alan zarar görmüştür. Her yıl yangınlarda zarar gören alan azalmaktadır. Bunda da gelişen teknoloji ve artan önlemlerle beraber, Orman Genel Müdürlüğü yangına müdahale ekiplerinin cansiperane şekilde verdiği mücadelenin payı oldukça büyük" (Kaynak: DHA)

Kim?

Neden?

Niçin?

Hangi akla ve mantığa dayanarak,

YEŞİLİ YAKIYORSA, HAİNDİR.

Hainler ise yaptıkları açıklama ile kendilerini ifşa ettiler.11 Temmuz-24 Ağustos tarihleri arasında 27 ormanlık alanda çıkan yangınları “Ateşin Çocukları İnisiyatifi” adıyla açıklama yapan PKK’lı bir grup üstlendi. (27/ 8/2019 Y.Şafak)

Ortada, faciada denilecek türden bir tablo var.

Şimdi herkesin elini cebine atması ve telefona sarılmanın zamanı geldi.

İşte bir SON DAKİKA HABERİ!!!

Fenerbahçe futbol kulübünün içinde bulunduğu kötü mali tablonun sonunda tüm fenerlilerin, sanayici ve işadamlarının gönüllülük esası ile topladıkları para YANAN ORMANLARIN TEKRAR AĞAÇLANDIRILMASI İÇİN ORMAN BAKANINA TESLİM EDİLDİ.(!)

SON DAKİKA HABERİ!!!

Türkiye’nin yetiştirdiği güzide sanatçıları 2019 senesinin ilk üç çeyreği de kazandıkları KÂRLARINI, YANAN ORMANLARIN TEKRAR AĞAÇLANDIRILMASI İÇİN ORMAN BAKANINA TESLİM ETTİLER.(!)

SON DAKİKA HABERİ!!!

PKK’lıların ORMANLARI BİZ YAKTIK ifadelerinden sonra mecliste bulunan tüm HDP’li vekiller YANAN ORMANLARIN TEKRAR AĞAÇLANDIRILMASI İÇİN ARALARINDA TOPLADIKLARI PARALARI ORMAN BAKANINA TESLİM ETTİLER(!)

SON DAKİKA HABERİ

Muhabirimiz Cevat KELLE'nin Taksim ve İstiklal caddesinde halkımız ile yapmış olduğu röportaj da konuşan bir vatandaşımız;

Lüks konutlar için ormanları katledenlerden,

Otel, motel için ormanları katleden,

Vatanı için değil tribünlere oynayan sahte sanatçılara ve onların dostlarının yaptıkları kampanyalar ile güya sözüm ona VATANIN, DEVLETİNİN YANINDA OLDUĞUNU SÖYLEYEN SAHTEKÂRLARDAN gelecek PARALA BU DEVLETIN BU BAKANLIĞIN İHTİYACI YOK.

Bizler bu vatanın asil evlatları, her ne şekil ve şartlarda olursa olsun yanan her yere ağaç dikmeye hazırız.

Biz burdayız sayın bakanım!!!

Bu devletin bir ağacı kestiği için timsah gözyaşları döküp ülkeyi ve milleti KAOSA sokmaya çalışanların, ormanlar yanar kül olurken kıllarını dahi kıpırdatmadan sadece seyretmelerini çok iyi, hem de çok iyi biliyoruz.

BİZ VE BU VATANIN ASİL EVLATLARI,

SİZLERDEN GÖREV BEKLİYORUZ.

Yeni bir seferberliğe

ORMANLARIMIZI;

YİNE...

YENİ...

YENİDEN...

DAHA FAZLASI VE DAHA GÜZELİ İLE.

BEKLİYORUZ!!!

BİZ BURADAYIZ!!!

Selam ve dua ile

Bülent ERTEKİN

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri