Recep YAZGAN Erdoğan’ın konuşmasından FETÖ’yü kaldırdılar!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Erdoğan’ın konuşmasından FETÖ’yü kaldırdılar!
Recep YAZGAN

Erdoğan’ın konuşmasından FETÖ’yü kaldırdılar!

AK parti 18. Kuruluş yıl dönümü tanıtım videosundaki Erdoğan’ın Konuşmasından FETÖ’yü Kim Sildi!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti 18. kuruluş yıl dönümü için hazırlanan videodaki Erdoğan konuşmasından FETÖ ifadesini çıkardılar.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18'inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ATO Congresium'da düzenlenen törene katıldı.

Tören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Ünal konuşmasını “Genel Başkanımızın hitapları öncesinde bir 18 yıllık hikâyemizin anlatıldığı filmi sizlerle paylaşacağız” dedikten sonra Cumhurbaşkanıyla beraber, AK Parti 18. Kuruluş Yıldönümü tanıtım filmi gösterimine geçildi.

Tanıtım videosunun 7.20 dakikasından sonra, Türkiye’nin yükselişini sekteye uğratmak amacıyla karanlık güçlerin üzerimize saldığı örgütlerden bahsedilirken Cumhurbaşkanı’nın meşhur,  “Bir taraftan PKK, bir taraftan FETO, bir taraftan DAİŞ, bir taraftan PYD, bir taraftan YPG, topunuz gelin! Allah’ın izniyle bu milleti aşamayacaksınız…” şeklindeki konuşması yer alıyordu.

Ne var ki konuşmasının orijinalindeki FETÖ sözcüğü, AK Parti 18. Kuruluş Yıldönümü tanıtım filminde yoktu.

Kaldırılmış, silinmişti…

Erdoğan’ın konuşmasında FETÖ ifadesinin neden yer almadığı veya neden silindiği aradan geçen zaman içeresinde hala anlaşılamadı.

Program 23 Ağustos’ta gerçekleştirildi.

Bugün 1 Eylül…

Parti’den bir açıklama yapılmadı…

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti 18'inci kuruluş yıl dönümü programında Erdoğan’a konuşmasını sansürleyerek izlettirildiği görüntüler yani FETÖ’nün kaldırıldığı Cumhurbaşkanı’nın konuşması AK Parti’nin resmi internet sitesinde programın kaydıyla beraber şu linkte hala mevcut;

http://www.akparti.org.tr/haberler/cumhurbaskanimiz-ve-genel-baskanimiz-erdogan-18-kurulus-yil-donumu-torenine-katildi/

Videonun 7. Dakika 38. Saniyede Erdoğan konuşmasındaki FETÖ ifadesinin silindiği apaçık belli oluyor.

Bu da konuşmanın orijinali, 0.50 saniyede FETO sözcüğü var…

https://www.youtube.com/watch?v=yLk0opSfqEw

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminden bir ay sonra, 10 Ağustos 2016 yılında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi bahçesinde toplanan vatandaşlara, "Kandil'dekiler birileri kendilerine göre açıklama yapıyor, kırsaldan şehre ineceklermiş. Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var! Bunu böyle bilin. Yani Bir taraftan PKK, bir taraftan FETO, bir taraftan DAİŞ, bir taraftan PYD, bir taraftan YPG, topunuz gelin! Allah’ın izniyle bu milleti aşamayacaksınız” diye seslenmişti.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri