Bülent ERTEKİN Yazmayın, aynı zamanda gözümüze de sokun!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yazmayın, aynı zamanda gözümüze de sokun!
Bülent ERTEKİN

Yazmayın, aynı zamanda gözümüze de sokun!

Basın...

Onun kuvvetli kalem sörleri...

Ulusal TV’ler...

Basın her halükarda üzerine düşen görevini beğenirsiniz veya beğenmezsiniz lâkin ben şahsım adına görevlerini yaptıklarına inanıyorum. İster yandaş deyin, ister yoldaş deyin.

Yani, kısaca ne derseniz deyin.

Zira, herkes inandığını, düşüncesini, hayat tarzını, inanç ve davası hayatına yansıtıyor.

Bu fıtri bir durum olsa gerek. Zira herkes inandığının en iyisi, en güzeli olduğuna inanıyor ve bunu hayat felsefesi haline getiriyor. Haaaa şunu diyebilirsiniz, o batıldır hak değildir. Evet; batılda olmayabilir, hakta olmayabilir. Lâkin SAMİMİ BİR İHLAS İLE EN GÜZEL İCRAATLARI DA YAPABİLİRLER VE BAŞARILIDA OLURLAR.

Tabii ki konumuz bu değil. Konumuz devletin tüm imkanlarını, belediyelerin yada kamu kurumların başlarına gelen BAŞKAN yâda EŞBAŞKANLARIN DEVLETİN tüm İMKANLARINI bu ŞER ODAKLARI İÇİN KULLANILMASININ  DEŞİFRE EDİLMESİ.

Üzerinde özellikle durmak istediğim konu bu pervasızca, ahlaksızca yapılan fiillerin  bilinmesinin BELGELER İLE KAMUOYUNDA PAYLAŞILMASI.

Konunun daha iyi anlaşılması için olayı biraz daha basitleştirelim..

İçişleri Bakanlığı’nın görevden aldığı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin eski Başkanı Selçuk Mızraklı’nın özel hastanelerde yaralı PKK’lıları gizlice tedavi ettiği iddia edildi. ( aa.g.g 10.09.2019 )

Yeni Şafak'ın haberine göre, 2016 yılında örgütten kaçarak Mardin’de teslim olan kadın terörist H.A.’nın ifadeleri Selçuk Mızraklı’nın örgütle ilişkisini deşifre etti. Terörist, hasta ve yaralı örgüt mensuplarının Selçuk Mızraklı’nın kontrolünde ve dahil olduğu ameliyatlarda tedavi edildiğini, PKK/KCK’nın Diyarbakır’daki en güvendiği doktorun Mızraklı olduğunu itiraf etti.

Kadın terörist, 2013 yılı başında Diyarbakır kırsalından bir gece yarısı hastaneye getirilen teröristin ameliyatını Mızraklı ile Dağkapı Çocuk Hastanesinde anestezi teknikeri olan M.F. ve hastanenin acil tıp teknisyeni E.K. ile hemşire B.S.’nin gerçekleştirdiğini söyledi.

Kadın terörist, Mızraklı’nın yaralı ve hasta teröristleri tedavi etmek için kendisi gibi doktor olan İ. A., hemşire B.S., anestezi teknikeri M.F. ve acil tıp teknisyeni E.K.’dan oluşan bir ekip kurduğunu ve teröristlerle sadece bu ekibin ilgilendiğini beyan etti.

Kaynak soruyor iseniz o kaynak;  devletin güvenlik birimlerine teslim olmuş İTİRAFÇI BİR TERÖRİST.

İtirafçı olan terörist olayı, olayın baş aktörünü, faillerini ve yardımcı elemanları ile sahnenin geçtiği yerleri,  isim ve zaman olarak tek tek söylüyor. Basın ve TV LER de bunu paylaşıyor.

Şimdi asıl konu şu.

Devletin teröristlerin içlerine terör kamplarına kadar yerleştirdiği istihbarat birimleri elbette var ve olduğuna da adımız kadar inanıyoruz. Bu birimlerin, bu aslanların bunları görüntüleme veya kayıt altına alma imkanı öyle veya böyle elbette olmuştur.

Lütfen!!!

...YAPMIŞLAR...

...ETMİŞLER...

ile değil, bizzat İŞ ÜZERİNDE İKEN yâni

TERÖRİSTLERİ TEDAVİ EDERKEN!!!

TEDAVİ EDİLENLERİ!!!

TEDAVİDE BULUNAN HEMŞİRELERİ!!!

TEDAVİ YAPILAN HASTANEYİ!!!

GEREK FOTOĞRAF,

GEREKSE VİDEOLARI GÖSTERİN.

Hatta göstermekle kalmayın

GÖZÜMÜZÜN İÇİNE SOKUN!!!

SABIRSIZLIKLA BUNLARI BEKLİYORUZ

Eminim ki bu resimlerde videolarda vardır.

Selam ve dua ile

Bülent ERTEKİN

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri