Bülent ERTEKİN Şimdi gerçek arkadaşlarla tanıştım!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Şimdi gerçek arkadaşlarla tanıştım!
Bülent ERTEKİN

Şimdi gerçek arkadaşlarla tanıştım!

Şaşaalı hayatı ile magazin dünyasının bir dönem bir numaralı sanatçısı olan Yaşar ALPTEKİN, ŞEKERCİHAN SULTANBEYLİ de üniversiteye hazırlık safhasında olan gençlerle dernek binasında  bir araya geldi.

Sakıp Sabancı'nın 2004 yılındaki cenazesinden sonra eski yaşantısından uzaklaşıp kendisini ibadete veren Yaşar ALPTEKİN hayata yeni başlayacak olan gençlerle bir araya gelerek moral, motivasyon, hayata ve olaylara bakış gibi konularda yaşadıklarını ve namaza başladıktan sonrasındaki hayatını, maneviyatın insan hayatındaki önemini bizzat  yaşadığı olaylarla  anlatarak büyük beğeni ve takdir topladı.

ŞEKERCİHAN DERNEĞİ'nin SULTANBEYLİ deki binasında gerçekleşen sohbette Yaşar  ALPTEKİN;

Eskiden favori mekanlarının gece kulüpleri, disko ve barlar idi oysa şimdi Eyüp Sultan ve Aziz Mahmut Camilerinin yolunu tutuyorum.

Alptekin : "Öğle namazlarını Eyüp Sultan'da, Cumaları da Azîz Mahmûd Hüdâyî Camii'nde kılıyorum. Türbeleri ziyarete gidiyorum" derken bir farklılığı da dile getirmeden edemiyor:

"ŞİMDİ GERÇEK ARKADAŞLARLA TANIŞTIM"

Gecenin geç vaktine kadar süren samimi, sıcak ve kardeşçe geçen sohbetin ardından Yaşar ALPTEKİN ı ilk kez gören gençler gecenin anısına binaen fotoğraflar çekildiler. Gecenin sonunda ŞEKERCİHAN DERNEĞİ'ne misafir olan Yaşar ALPTEKİN bir incelik daha göstererek,

" Bu sohbetimiz, kardeşliğimiz, muhabbetimiz, burada kalmasın. İnşaallah en kısa zamanda sizi evimde ağırlamak ve sohbetin devamını benim evimde de gerçekleştirelim" diyerek bizzat gençleri  kendi evine davet etmiştir.

Bülent ERTEKİN 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri