Advert
Oktay ZERRİN Samsunspor' Un Kupada Ayak Sesleri !
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsunspor' Un Kupada Ayak Sesleri !
Oktay ZERRİN

Samsunspor' Un Kupada Ayak Sesleri !

 

Yılport Samsunspor; sadece yer aldığı 2. Lig Beyaz Grup' ta değil; Ziraat TürkiyeKupası' nda da gidebileceğİ son yere kadar vereceği mücadelesinin ilk etabında; 3. Lig takımlarından Fatsa Belediyespor' u 4-0 ile geçti.

Böylece Samsunspor; bu ilk kupa maçında rakibi Fatsa Belediyespor' u eleyerek kupada yoluna devam etti.

Gerçi; bu kupada bildiğimiz gibi; bazı sürpriz sonuçlara da şahit oluyoruz ama Samsun- Fatsa maçında böyle bir sÜrpriz yaşanmadı.

Kupada çok güçlü takımların da olduğu gerçeğini de yok sayamayız ve bu açıdan baktığımızda Yılport Samsunspor' u daha zorlu rakipler bekliyor. Dediğim gibi; bizim ana hedefimiz ligdeki şampiyonluğa erişip; seneye 1. Lig, ondan sonraki yıl da Süper Lig'de mücadele edebilmektir.

Bu hedefe de ulaşabilecek yeterli kadrosu, potansiyeli, gücü ve imkânı vardır. Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ile şirket Ceo' su Yüksel Yıldırım, yönetim, Basın el- ele verek, bu takımı lâyık olduğu en yüksek yere, Süper Lig' e; taraftarlarıyla, futbolcularıyla ve başarıya inanmış bir Samsun şehri ile gerçekleştirebilecek düzeyde ve konumdadır.

Bu takımı kaderiyle baş -başa bırakmak ne Samsun' a  ne de Samsunluluk ruhuna yakışır ! Bu takım; bizim öz takımımızdır, bu takım şampiyonluğu sevgiyle, hırs ve azimle ve inançla bu hedefi yakalayabilecekgüçte ve istektedir. Yeter ki takıma destek olalım.

Ufukta güzel günler bizleri bekemektedir. İlk hedefimiz; zirveyi ele geçirmek, Lig tahtına yerleşip, mutlu sona el birliği ile yürümek hatta koşmak, Samsunsporluluk ruhuyla coşmaktır.

O halde; durmak yok, yılmak yok, geri gitmek yok ! Hedefe varmak var, mutlu günlere yelken açmak var.

Başarılar Samsunspor !

Oktay ZERRİN

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert
Advert