Advert
Oktay ZERRİN Moral kanseri bile iyileştirir!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Moral kanseri bile iyileştirir!
Oktay ZERRİN

Moral kanseri bile iyileştirir!

Hepimiz, tüm Samsun şehri, tüm taraftarlar ve yönetim ve tabi ki tüm Samsunsporlu futbolcular; Samsun- Manisa FK maçına odaklanmş, bu maçı kesinlikle alıp; yolumuza Lider olarak devam edeceğimize inanmış hatta mübalağa olmasın da şartlanmıştık adeta!

Ancak gelin görün ki" Evdeki hesap çarşıya " uymamıştı! Oysa bu maçtan beklentilerimiz çok yüksekti ama rakibimizin de ligin iyi takımlarından biri olduğunu da unutmuş veya önemsememiştik ki; ilk yarıda yediğimiz 2 gol ile adeta başımızdan kaynar sular dökülmüştü!

Bırakın 2 golü; bu ilk yarıda yediğimiz goller, üç hatta dört de olabilirdi ama kalecimiz Nurullah' a oturup kalkıp dua ve teşekkür edelim ki bizi bir hezimetten kurtaran isimlerden biriydi.

Sahi o şıkır şıkır, o tıkır tıkır güzel futbol oynayan Samsunspor nereye gitmişti! Tamam elbette ki Süper Lig takımları da beklenmedik yenilgiler veya beraberlikler alıyor ama biz bunu asla bir mazeret olarak savunamayız.

Daha çok çalışmalı, gayret etmeli, ayaklarımız yere daha sağlam basmalıydı ama olmadı! Bizleri tek memnun eden şey; mağlubiyetten 2- 2 beraberliğe ulaşmak oldu! Acaba 2-2'yi yakalayan bu takım ilk yarı neredeydi? Şimdi 3-2 galip gelebilseydik, ligin yeni liderini selama duracaktı herkes! Olmayınca olmuyor arkadaş!

Artık bu saatten sonra; ne desek ne söylesek boş, zira " Ölmüşle olmuşa çare yok " derler! Şimdi Yılport Samsunspor'a düşen; ligi arzu edilen en iyi yerde bitirmek olmalıdır

O yer de zirvedir! Ligde yenilmeyecek takım yoktur, yeter ki biz rakiplerimizi mağlup edelim. Başımızı yerden kaldırıp, zirve ufuklarında gezinelim ama bu gezinti öyle hayallerle değil; mücadele ile, birlik, beraberlik ile, başa baş, dişe diş bir mücadele olsun ki; sonunda Yılport Samsunspor bayrağını zirveye dikelim.

Şampiyonluk sana yakışır, bize yakışır, vefalı taraftarlarımıza yakışır, kısacası tüm ilimize ve Türkiye'mize yakışır!

Yolunuz açık olsun, her vuruşunuz gol olsun! Liderlik ve Şampiyonluk olsun! Moraliniz hep bol olsun zira "MORAL KANSERİ BİLE İYİLEŞTİRİR "

Oktay ZERRİN

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert
Advert