Advert
Oktay ZERRİN Daha önceleri nerelerdeydiniz?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Daha önceleri nerelerdeydiniz?
Oktay ZERRİN

Daha önceleri nerelerdeydiniz?

Sözlerini Fuat Edip Baksı'nın yazıp, Selahattin Pınar'ın Hicaz makamında bestelediği, çok güzel bir şarkı vardır hani şöyle başlar ve devam eder:

" Bir bahar akşamı rastladım size

Sevinçli bir telaş içindeydiniz

Derinden bakınca gözlerinize

Neden başınızı öne eğdiniz

İçimde uyanan eski bir arzu

Dedi ki yıllardır aradığın bu

Şimdi soruyorum büküp boynumu

Ah, daha önceleri nerelerdeydiniz ? "

İşte hani bir tabir vardır ya " cuk oturdu " diye! Aynen bu şarkı da Yılport Samsunspor' un son 2 başarılı maçı sonrası öyle oldu adeta!

Ah Samsunspor ah! " Daha önceleri nerelerdeydiniz? "

" Atı alan Üskdar" ı geçmek üzere de biz daha önceleri nerelerdeydik? Lider Manisa FK, hiç yara almadan, hızla şampiyonluğa doğru koşuyor. Keşke bu hoca değişikliğini, takım bocalamaya başladığı anda  yapmış olsaydık!

Belki o zaman daha iddialı bir konumda olabilirdik. Yeni hocamız Recep Boyar bey öyle anlaşılıyor ki, takıma yeni bir hava, yeni bir renk ve güven getirmiş ki biz hâlâ yine başka hocalar aramak derdindeyiz!

Daha önce de bunun örneklerini yaşadık. Değiştirdiğimiz hocalar, Teknik Direktörlerin bu takıma ne kadar, sağlıklı katkı kattığını veya katamadığını da hep birlikte gördük!

Şimdi; Manisa FK da elbette bu maraton ve lig yolunda yaralar alabilir, sekteye uğrayabilir fakat görünen odur ki; bu da pek öyle kolay olacağa benzemiyor. Lider önüne gelene dört beş atıp gönderiyor.

Artık Yılport Samsunspor' un cömertçe harcayacağı tek bir puanı bile yok. Herkes taşın altına elini koysun ve bu takıma destek olsun yoksa liderlik ve şampiyonluk hatta bir bakmışsınız Play-Off bile tehlikeye girebilir!

O nedenle; geç de olsa, artık son iki maçta gösterdiğimiz başarı serisini devam ettirmek zorundayız. Kaybedilecek tek bir puan bile bizi amaçladığımız hedeflerden hızla alıkoyabilir!

Allah yar ve yardımcımız olsun; liderlik, şampiyonluk ve doğrudan 1. Lig bizim olsun inşallah! Bu yol çetin, mücadeleci ve zaman zaman da sarp bir yoldur ama her şeye rağmen yine de umudumuz boldur!

Başarılar diliyoruz, Samsunspor'umuza.

Oktay ZERRİN

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert
Advert