Adnan ÖZ Sağlam adımlarla zirve takibi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlam adımlarla zirve takibi!
Adnan ÖZ

Sağlam adımlarla zirve takibi!

Sağlam adımlarla zirve takibini sürdürüyoruz. Umarız Manisa FK bu performansını sezon sonuna kadar sürdüremez de, biz bir üst lige direk çıkarız. Aslına bakarsak Samsunspor başarısız değil ama Manisa FK olağan üstü bir performans gösteriyor.

Samsunspor kazandığı puanlarla diğer grubun açık ara lideri olabilirdi ama işte maalesef bu gruptayız.

Ertuğrul Sağlam hocanın takımın başında ilk maçıydı fakat hocamızın geçen sezondan kalan cezasından dolayı hocamız sahada değil tribünde yerini almıştı.

Ertuğrul hocanın gelişi havamızı değiştirmiş ve ümitlerimizi tazelemişti. Fakat bu heyecan taraftarı stada getirmeye yetmemiş.

Stada gelen taraftarlar hocamız Ertuğrul Sağlam ile başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım’a çok yoğun ilgi ve sevgi gösterdiler.

İnsanlarla sürekli konuşuyoruz, Sayın Uyanık’ın gidişinden sonra kısa da olsa bir çekince oluşmuştu ama şimdi o karamsarlık havası dağıldı ve herkes geleceğe daha da bir umutlu bakıyor.

Herkesin ortak kanaati “ Ertuğrul Sağlam bu takımı süper lige çıkaracaktır” yönünde.

Tabii ki, taraftarımız Ertuğrul hocaya boşuna güvenmiyor. Bu güveni oluşturan kulüp başkanı Sayın Yüksel Yıldırım’ın hedefinin çok yüksek oluşu ve bu yolda maddi manevi bütün fedakârlıkları yapmaya hazır olması.

Ertuğrul Sağlam hocanın sözleşme esnasında söylediği “ süper ligden ve birinci ligden çok teklif vardı ama hedefi en yüksek takım olan takımın teklifini kabul ettim.

Ve bu takım Samsunspor olunca tercihimi tabii ki, Samsunspor’dan yana kullandım. Beş yıl sonra Samsunspor’u şampiyon yapacağız” diye söyledi. Tabii ki, bu iddialı sözler hepimizi heyecanlandırdı. Hepimizin umutlarını zirveye taşıdı. Hepimizin ruhunu okşadı.

Şanlıurfaspor Samsunspor ile kardeş takım. Şanlıurfaspor’un bu durumda oluşu hepimizi üzüyor ama yapacak bir şeyimiz yok. Urfa kadar olmasa da böyle çaresizliği geçmişte tahtamız kapalı olduğu İçin bizde yaşamıştık. Onlar kadar olmasa da puan silme cezası bizde yaşamıştık.

Belki de Samsunspor’da Şanlıurfa’nın şuan ki durumuna düşecekti. Sağ olsunlar Sayın Uyanık ile Sayın Yıldırım kulübün futbol şubesini aktif ve pasifiyle şirketleştirip devir aldılar da bizlere böyle kötü günleri yaşatmadılar.

Bununla da kalmadılar, önümüze hayal bile edemeyeceğimiz büyük hedefler koydular. İnşallah güzel günler gelecek. Yeter ki, Ertuğrul hoca takımda birliği ve ahengi sağlayabilsin. Taraftar güzel oyun ve başarılı sonuçları gördükçe tribünleri dolduracaktır.

Adnan ÖZ

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER