Advert
Oktay ZERRİN Samsunspor başarıya koşarken!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsunspor başarıya koşarken!
Oktay ZERRİN

Samsunspor başarıya koşarken!

Yılport Samsunspor; 2.Lig, Beyaz Grupta, Manisa FK'nın ardından, namağlup bir durumda ve ikinci sırada, 34 puanla zirve yarışını sürdürürken; kulüpte, takımda ve yönetimde ilginç hareketlilik dikkat çekiyor!

Arkadaş; tamam belki iç ve dış sahada kazanabileceğimiz bazı maçlarda puanlar kaybettik de hangi ligde, hangi takım puan kaybı yaşamıyor ki! Durum bu merkezdeyken; bir bardak suda fırtınalar kopartmanın, bölünmelerin, iç çatışmaların, anlaşılmazlıkların, istifaların, yönetim bazında tartışmaların ve sürtüşmelerin ne gereği var ki!

Hem bütün bu yaşanan olumsuzluklar; takıma, kulübe, oyunculara, teknik ekibe ve hatta taraftarlara ne denli olumsuz yansıyor; hiç bu konu düşünüldü mü acaba? Niçin yaşanıyor bu ayrılıklar, bu istememezlikler, bu sen- ben kavgasından kim zarar görecek? Tabi ki Samsunspor görecek, yönetim görecek, hocalar ve taraftarlar, koca bir şehir ve vefalı taraftarlar zarar görecek.

Peki takım bu olumsuz gelişmelerden etkilenip de zarar görürse, bunun sorumlusu, sorumluları kimler olacak? Yazık değil mi kardeşim bunca emeğe, bunca güzelliğe ve amaçlanan hedefe? " Bir elin nesi var, iki elin sesi var " sözü boşuna söylenmemiş olsa gerek.

Böylesine önemli bir fırsatı yaklaşmışken, her ne kadar direkt bir üst lige yükselmekte az da olsa zorluklar var gibi görünse de hiç olmazsa Play-Off yoluyla biz 1.Lig'e, oradan da inşallah Süper Lig'e yükselebiliriz diye düşünüyorum, düşünüyoruz, düşünmeliyiz de!

Ancak; bilirsiniz ki bir kale, bir ülke veya bir grup, topluluk; en iyi içten yıkılır ki bugün bizim yani daha doğrusu kulübün yaşadığı ve içinde bulunduğu durum da bundan daha farklı değildir!

Gün; birlik olma, dirlik günü olması gerekirken; bizler maalesef, hâlâ birbirimizi çekiştirmekle, karalamakla, bir bardak suda fırtınalar kopartmakla meşgulüz ki; buna akıl, sır ermiyor! Gelin hep birlikte şu takımı, Yılprt Samsunspor'u o eski, şaşaalı günlerine yeniden kavuşturalım.

Ufukta başarılar bizleri bekliyor ama biz burnumuzun dibindeki bu fırsatı, bu nimeti görmezden geliyoruz ve en kötüsü de bu durumdan bizim rakiplerimiz, bizim başarısız olmamızı dört gözle bekleyen o fırsat avcıları sevinmekte, ekmeklerine yağ sürülmektedir!

İnşallah birlik ve beraberlik ile Samsunspor'u özlenen, hedeflenen en iyi ve en güzel yere, en iyi şekilde zirveye taşıyacağımıza olan inanç ve güvenle, dilekle Samsunspor'umuza başarılar diliyoruz. Yolumuz açık, şansımız bol olsun.

Sezon sonunda 1. Lig bizim olsun inşallah. Saygılarımla.

Oktay ZERRİN

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert
Advert