Adnan ÖZ Şampiyonluk İçin Önümüz Açık!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Şampiyonluk İçin Önümüz Açık!
Adnan ÖZ

Şampiyonluk İçin Önümüz Açık!

Şampiyonluğun en güçlü adayı Samsunspor. Şampiyonluk yolunda bize engel olabilecek bir takım yok.

İşi sıkı tutup her maça final havasında çıkarsak ve içerdeki maçlarda tribünleri doldurur, takıma sahip çıkıp moral verirsek  neden olmasın ki?

Taraftarımız şampiyonluğa inanıyor, taraftarımız şampiyonluğu  arzuluyor ve taraftarımız içerde dışarda Samsunspor’a destek olmak için elinden geleni yapıyor.

Takım,  oyuncu kadrosu bakımından zaten iyiydi, iki önemli takviye yapılarak gücümüze güç kattık. Yalnız kadromuzda bulunan ve kalitesinin altında performans gösteren bazı oyuncu kardeşlerimiz var. Onlar da performanslarını biraz artırırsa takım güle oynaya bir üst lige çıkacaktır.

Teknik ekibimiz bu yolda bizi süperlig şampiyonluğuna taşıyabilecek kapasite ve tecrübede olduğu için bu ligde de şampiyon yapabilir.

En önemlisi de idari olarak sorunların ortadan kaldırılmış oluşu bu yolda işimizi daha da kolaylaştıracaktır.

Samsunspor Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım hedefe ulaşmak için ne gerekiyorsa yapıyor. Samsunspor kulübü  şehin en önemli markası ve herkesin ortak değeri.

Tabiri caizse unun en iyisi, şekerin en iyisi, ustanın en iyisi ve buna ilaveten başkanın en iyisi ve taraftarın en coşkulusu varsa helva mutlaka olacaktır.

Yine söylüyorum bu kadar olumlu yönlerimize rağmen, bu kadar avantaja rağmen maç sahada mücadele edilerek, terinin son damlasına kadar akıtılarak kazanılıyor.

Bu hiç unutulmamalı, hiç bir maç çantada keklik görülmemeli, çünkü bir sezon daha bu ligde duramayız. Çünkü buralarda olmak içimizi acıtıyor ve yüreğimizi yakıyor.

Artık heyecanla cumartesi günkü maçı bekliyoruz. Umut ediyoruz ki, ilk maça hatırı sayılır bir taraftar topluluğu gelecek  ve Samsunspor’u coşturacaktır. Gerçi maç iş saatine denk geliyor ama yapacak birşey yok. Mecburen gideceğiz.

Bu maç lige coşkulu başlamak bakımından çok önemli. Coşkulu oyun için coşkukulu taraftar gerekiyor.

Eee o zaman ne duruyoruz haydi hep birlikte çoluk çocuk maça...

Çoluk çocuk demişken hiç olmazsa aile tribününde yani çocukların olduğu yerde sigara içilmesi önlenmelidir. Sigara içen kardeşlerimiz ya başka tribüne gitsin ya da içeri girip içerde içsinler.

Bize bu konuda sürekli bu konuyu yazmamız konusunda talepler geliyor. Biz üzerimize düşeni yapalım ve uyaralım bundan sonrası Samsun Valisi Sayın Osman Baymak beyde...

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER