Advert
Oktay ZERRİN Ve Beklenen Film Vizyonda : Samsunspor Lider !
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ve Beklenen Film Vizyonda : Samsunspor Lider !
Oktay ZERRİN

Ve Beklenen Film Vizyonda : Samsunspor Lider !

İster film deyin; ister ouyun, her ne derseniz deyin fakat bu bence; özlemle beklenen bir mutlu sonun başlangıcıdır !

Bunun adı yok vizyon olmuş, yok misyon olmuş; her ne olmuşsa olmuş da bence çok isabetli, güzel hamlelerle süslenmiş, sportif güzelliğin ilk dışa vurumudur !

Bu; onca zaman beklenen; yürekten özlenen ve de yolu gözlenen bir başarının, bir güzelliğin ilmik ilmik örülüşü, Samsun iline, taraftar ehline, yönetimin hâlineve Ertuğrul Sağlam' ın yüksek karakterliliğine eş değerde bir futbol harekâtıdır !

Zaten; biz bunun böyle olacağıana da çok emindik ve bu yüzden başa Ertuğrul hocamızı getirdik. İyi ki de getirmişiz başa, gönülleri sevgi ve saygıyla fefheden, yürekli bir paşadır Ertuğrul Sağlam.

Ve  onun bu taze kanın oluşmasındaki en büyük hisse; vefalı, özverili, yürekli, coşkulu, tüm Türkiye ve dünya futbol gündemine damga vuran, mert futbol yiğitleri, Samsunspor taraftarlarıdır!

Kareografi, görsel zenginlikler ve güzellikler ile donanmış, hârika insanlar topluluğunun adıdır Yılport Samsunspr.

Manisa FK; iyi ve güçlü bir takım ancak Samsunspor; yılların verdiği tecrübeyle, bu işin de üstesinde gelebilecek bir kariyere sahiptir.

Artık bu Samsunspor; ele- avuca sığmayan bir futbol yapısının temel taşıdır. Armasındaki tarihî logolu forması ile; Beyaz Grup Lideri olmanın mutlu hazzı ve mutluluğudur.

Artık bu kervan; sezon sonunda Şampiyonluk tâcını takan, tüm kalpleri fetheden bir futbol kervanı olup, Şampiyonluğun ayak seslerini duyar gibiyim; hatta,gibisi de çok; emimin ve inanıyorum ki; o kupa, sezonsonunda bu kulübe, bu İl' e gelecek ve birlikte el-ele, kol- kola lacak ve birlike nice eserlere imza atacağz inşallah.

Yürü Yılport Samsunspor, yürü; kim tutar seni ! Yolun, ufkun ve  şampiyonluğa uzanan azmin kutlu ve hayırlı olsun.   

Pendikspor' u da  mağlup edin ki; liderliğe ne kadar yakışan bir takımolduğunu anlasın bir kez daha dünya !

Gümüşhane  maçında hârika oyunla ve 3-0 ' lık net skorla maçı kazanan bu altın çocukları ne  kadar anlatsak kelimeler kifâyetsiz kalır.Tebrikler  değerl dostlar, saygılarımla..

Saygılarımla.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert
Advert