Zuhal GÜNDÜZ Pislikler Hep Klozetlerin İçinde Mi Olur!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Pislikler Hep Klozetlerin İçinde Mi Olur!
Zuhal GÜNDÜZ

Pislikler Hep Klozetlerin İçinde Mi Olur!

Gün geçmiyor ki bir pislik daha çıkmasın karşımıza!

Esra ve Berat Albayrak çiftinin bir bebeği daha dünyaya gelmiş. Bunu duyunca İnsansanız babanın annenin siyasi kimliğini düşünmeden ne dersiniz; Gözleri aydın, hayırlı uğurlu olsun, Allah (cc.) Vatana Millete hayırlı evlat kul eylesin... vs. Değil mi?

Ama İnsan değilseniz, siyasete eşleri çocukları özne yapar burada yazmaya ar edeceğim her türlü iftirayı atar, hakareti edersiniz.

 

Siyasette sevdikleriniz de sevmedikleriniz olabilir. Bu çok normaldir. Herkes aynı şeyleri düşünmek zorunda değildir. Ancak siyasetle ahlaksızlık arasında ki farkı hepinizin bilmesi gerekir. Bilmezseniz bunun hesabını bu dünya da hukuk karşısında diğer dünyada Allah (cc.) karşısında verirsiniz.

 

Hamza Salih bebek Hoşgeldin! Süt kokulu güzel bebek gelir gelmez gördüğün bu çirkin şeyler seni korkutup nereye geldiğim ben deyip ürkütmesin. Maalesef pislikler hep klozetlerde olmuyor dışarı taşıyor. Yine de dünyanın tamamını kaplamıyor çok şükür bu pislikler. Allah’ın (cc.) izniyle de sen büyüyene kadar (büyüyünce seninle inşAllah) biz teyzelerin, amcaların, ablaların, ağbeylerin vs. bu insanlıktan nasibini almamış zavallıların her daim karşılarında duracağız korkma sen.

 

Babanı, lohusa anneni üzdüler bunu hemen sen de hissettin biliyorum. Üzülme bilakis daha doğduğunda sana saldıran yıllardır içlerinde nefret biriktirmiş bu sefil zihniyetin karşısına geçip onlara İnsanlığı anlatabilmek için sağlıkla, sıhhatle, İslam ahlakı üzerine büyü. Büyüyüp anlattığında anlamasalarda çok zorlama kendini. Kör, sağır, nasipsiz olana Allah’ın (cc.) hidayet vermediğine gücün yetmez. Sen sadece tebliğini yap geri çekil. Onların arkandan afkurmalarını boşver. Rabbin’e hamd et.

 

Hamza Salih nur yüzlü bebek adınla müseamma bir ömür sürüp Salih kullardan ol inşAllah. Dert etme sen o kokuşmuş zihniyetlileri! Biz İnsan olanlar senin gelmene çok sevindik. Sen şimdi gel senin gibi tatlı, masum yeğenleri olan bu teyzeni dinle; Sütünü em, gazını çıkar, anneyi çok yorma güzelce uyu hayırlısıyla büyü.

 

Bak çok işin var bu dünyada sen de farkettin zaten değil mi daha doğar doğmaz anneye babaya ağızları salyalı saldıran pislikleri görünce.Reçelli ekmeğim bilesin ki onların saldırdıklarını annen, baban değil. Çoğu şahsen tanımaz bile onları. Onların saldırdıkları anne, babanın düşünceleri, inançları, siyasi görüşleri. Normal iletişim insanlarla olduğu için onlar bilmez bunu kaçak dövüşürler, hakaret ederler, iftira atarlar. E pislik olan dışına ne çıkarsın pisliğini işte. Dedim işte sana umursama onları.

Büyüdüğünde de sıklıkla karşılaşacağın bu durumlarda sakince arkana yaslan.

Kovulmuş şeytandan Allah’a sığındıran Euzü Besmeleni çek.

“....Yarattıklarının kötülüğünden..., haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden Allah’a (cc.) sığın.”(Felak suresi)

Onları Rabbin’e havale et.

Unutma!

“İnne azabeke bil-küffari mülhik...”Şüphesiz Rabbin’in azabı kafirlere inkarcılara ulaşır.”(Kunut2)

 

Öpemiyorum şimdi seni fiziken maskeliyiz çünkü hepimizin sağlığı için sosyal mesafe, maske, temizlik kurallarına uymamız gerekiyor.

Uzaktan ama en etkili yerden yüreğinden öpüyorum seni ballı krepim.

 

Lise de tamamen farklı fikirleri sahip olduğumuz halde birbirimizi kırmadan uzun uzun fikri sohbetler ettiğimiz, değer verip saygı duyduğum hatta şuan onun gibi Felsefe okuduğum (“Başı örtülü kızlar felsefe bilmelidir.” İsmet Özel- Erkeksin ama sen de bil mutlaka önemli) Felsefe hocalarımdan O.N. Tolu’nun hatıra defterime yazdıkları ile veda etmek istiyorum sana;

“Sen beyazlarını giy,

Bulanık olsa da gökyüzü

Tükenmesin umutsuzluğunda

Sevgidir yaşamak!”

 

Dilerim ömrünce hep Sevgiyi, Güzelliği Yaşa!

Tekrar Hoşgeldin Dünyaya,

Rabbimize emanetsin mis kokulum...

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2020-07-03 özel değil GENEEEEL GENEEEEEL diye bağırırlarsa olacağı bu olur...
Bülent ERTEKİN     0000-00-00 esraalbayrak/beratalbayrak çiftini Rabbimizin ihsan ettiği yavrularından dolayı tebrik ediyorum. Kadın annedir.. Annelik kutsaldır, bebekler masumdur. Dil uzatılamaz. İtibar suikastı ve haysiyet cellatlığı yapan şeytanlardan maalesef çokça var. Kime ve ne sebeple olursa olsun iftiraların hesabı sorulacak. Korkak ve alçaklıklarından, zehirlerini gizli ve maskeli hesaplardan yapıyorlar. Tek tek biliniyor devletimiz de biliyor, bilmesi gerekenler de... Dediginiz gibi pislik/ler sadece klozette degi
GALERİLER