Advert
Oktay ZERRİN Yılport Samsunspor Geliyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yılport Samsunspor Geliyor!
Oktay ZERRİN

Yılport Samsunspor Geliyor!

Geliyor; Yılport Samsunspor geliyor  Rakiplere; sahaları dar etmeye, futbol resitali ile gönülleri yine eskisi gibi fethetmeye geliyor!

Bu yıl; yeni başlayacak olan futbol sezonunda yine adından başarıylasöz ettirmeye; yeşi sahalarda boy göstermeye, görücüye geliyor Samsunspor. Rakilere sahaları dar; gönüllere de sevgisinin yar etmeye geliyor Samsunspor !

Şimdiden; bu büyük futbol zevk ve heyecanı sardı Samsun ilimizi, ilçelerini, köylerini. Bitmedi; sadece Türkiye' de deği; Avrupa' da, yurt dışındaki yüzlerce, binlerce taraftarıyla şaha kalktı Samsunspor !

Artık dünyanın her  yerinde; Yüksel Yıldırım' ı, Ertuğrul Sağlam' ı, yönetimi ve vefalı binlerce taraftarıyla geliyor Yılport Samsunspor ! Artık; heyecandan ve futbolun Samsun imzalı gösterisinden, başarısından ellerimiz alkıştan patlayacak kadar büyük bir zevk almaya hazır !

Yeni başlayacak olan futbol liglerinde; PTT 1. Futbol Ligi' nde, bir futbol fırtınasına hazır olalım! Bu fırtınanın; bizleri ve Samsunspor' u nereye götüreceği dev mâlum ! Bizi bu fırtına; inşallah Süper Lig' e sürükleyecektir.

Ben; şimdi takıma şu futbolcu alındı yok şu futbolcu alınacak, transfer edilecek diye yazmak istemiyorum zirâ; herşey sahada o gün yâni lig başlayınca beli olacak fakat tek bir kelimeyle söylemek gerekirse; alınan ve de alıncak olan futbolcular, mutlaka Samsunspor' da ses gerirecek futbolcular olacaktır.

Bekleylim ve görelim." Mevlâ' m neyler, ne eylerse güzel eyler " demişler. İnşallah Yılport Samsunspor da güzel şeyler, başarılar sağlayıp; Allah' ınizniyle, bu yeni sezonda Süper  Lig  ile kucaklaşacağız inşallah.

Yolunuz yolumuz, başarılarınız gurur ve onurumuz olacaktır.

Saygılarımla.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert
Advert