Advert
Oktay ZERRİN Yen İstanbulspor'u, Yerleş Zirveye!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yen İstanbulspor'u, Yerleş Zirveye!
Oktay ZERRİN

Yen İstanbulspor'u, Yerleş Zirveye!

Ne güzel bir başlık ve temenni değil mi ? " Yen İstanbulspor' u, Yerleş Zirveye " Şimdi bu başlığı ve temenniyi okuyup da " inşallah " demeyen yok gibidir bence !

Ancak; şunu hiç unutmayalım ki her ne kadar oynadığı hazırlık maçında Süper Lig takımı Fenerbahçe' ye mağlup olsa da; bu İstanbulspor ,asla yabana atılacak bir takım değil !

Özelikle yabancı oyuncularının yanısıra; o derecede iyi oynayan birçok futbolcuya da sahip İstanbulspor.

Ne var ki; biz d öyle yabana atılacak, hafife alıncak bir takım değil, aksine çok iyi transfererimizle, uyumlu bir yönetim ve teknik direktörle, rakiplerin çetin cevizlerinden birisi, hattta en önemisiyiz desek, sanırım mübalağa etmiş olmayız diye düşünüyorum.

O yüzden; bu maç ve her bir maç, bizim için çok önemli olup, tüm rakipleri de bu anlayış içersine ciddiye alıyoruz ! Ancak koronavirüs nedeniyle ve sakatıklar nedeniyle, biraz sıkıntı yaşayabiliriz.

Biliyoruz ki özgüven iyidir ama bu güvenimizi abartırsak; iyi sonuçlarla karşılaşmayabiliriz. Bu nedenle; takım oyunu, ekip oyunu, birlik, beraberlik, uyum ve teknik açılardan sahada yer alan bir Yılport Samsunspor, tüm rakiplerinin korkulu rüyası olur !

Yeterki biz " biz " olduğumuzun farkında olalım, yeter ki dik duralım ve hedefimizden asla tâviz vermeyelim.

Kulüp Başkanı sayın Yüksel Yıldırım, Teknik Dirktör sayın Ertuğrul Sağlam, yönetici Mustafa Aztopal ve yönetimdeki arkadaşları ve 12. oyuncumuz olan vefâlı taraftarlarımız ile; ufukta yeni başarılar, bizi sezon sonunda, inşallah Süper Lig 'e taşıyacaktır.

Bu yol, bu lig  farklı bir ligdir ve her takım her takımı yenebilir. Sürprizler yaşanabilir  fakat biz bilinçli, dik duruşlu ve güvenli mücadeleye devam edersek; güzel günlere hızla adım atacağımız da kesindir.

" Yen İstanbulspor'' u, Yerleş  Zirveye ! "

Saygılarımla.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert
Advert