Ahmet Doğan İLBEY İnsanlığın Yüzkarası LBGT’liler Avrupa’ya Tehcir Edilmeli
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İnsanlığın Yüzkarası LBGT’liler Avrupa’ya Tehcir Edilmeli
Ahmet Doğan İLBEY

İnsanlığın Yüzkarası LBGT’liler Avrupa’ya Tehcir Edilmeli

İslâmî terbiyede zikredilmesi hoş karşılanmayan ve hiç de mutadımız olmayan necis bir mevzuda yazmak mecburiyetinde kaldığımız için aziz okuyucularımız fakîri affetsinler. Mesele Müslüman Türk milletinin izzet ve hayâ meselesi olunca ayak sesleri duyulmaya başlanan büyük bir tehlikeyi yazmaktan kendimizi alıkoyamadık.

 

Açık Toplum Vakfı’nın alenen ve resmî yoldan destek verdiği, adını zikretmekten hayâ ettiğimiz Türkiye’deki LBGT dernekleri gün geçtikçe semiriyor, şımarıyor ve sapıklıklarını propaganda ediyorlar. Batı’nın birçok kuruluş ve elçilikleri Lut kavminin sapık dölleri LBGT’lilere özel Fon ayırıp faaliyetlerinin hızı nisbetinde para aktarıyorlar. Türk devleti ve hükümeti bu yıkıcı ve sapık kuruluşlara ne zaman dur diyecek?

 

Lut kavminin sapık dölleri

 

www.turkeygay.net › sitesi, Lut kavminin sapıkları LBGT’lilere destek verenler arasında CHP ve HDP’nin de olduğunu ilân etmiş:

“Türkiye LGBT+ Dayanışması Tarihinin Kısa Özeti

1993 - Lambda Istanbul kuruldu.
1994 - Ankara'da Kaos GL kuruldu.
1996 - Üniversiteli, Eşcinseller arası dayanışma ağı LEGATO kuruldu.
2001 - İzmir'de Siyah Pembe Üçgen kuruldu.
2003 - İstanbul'da ilk kez bir onur yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe yaklaşık 30 kişi katıldı.
2005 - Kaos GL derneği tüzel kişilik kazandı.
2006 - Lambda İstanbul derneği tüzel kişilik kazandı
2006 - Ankara'da ilk kez onur yürüyüşü düzenlendi.
2006 - Ankara'da Trans Dayanışma örgütü Pembe Hayat kuruldu
2009 - Siyah Pembe Üçgen tüzel kişilik kazandı.
2011 -İstanbul'da o güne kadarki en büyük onur yürüyüşü yaklaşık 10.000 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Bu aynı zamanda Güneydoğu Avrupa'da düzenlenen en büyük LGBT onur yürüyüşü olmuştur. CHP, HDP gibi partilerden temsilciler de yürüyüşe destek vermiştir.
2013 - İstanbul Onur Yürüyüşü, Gezi Parkı olayları'nın da etkileri…”

 

Türklerin dünyaya İlâ-yi Kelimetullah’ı yaymaya başladığı tarihten bu yana Türk İslâm düşmanlığı bitmeyen diyar-ı küffarın, yâni Avrupa’nın, geniş adıyla Batı’nın, sapık Lut kavminin sulbünü devam ettiren LBGT’lilere alenen destek verdiği bilinmeyen bir hâdise değil.

 

“Türkiyedeki-lgbti-örgütleri-icin-fon-rehberi” sitesindeki pervasız faaliyet bültenlerini dehşete düşmeden, tiksintiye kapılmadan okumak mümkün değil. Bu alçakça faaliyetlere ne zaman dur denilecek? Demokrasi ve liberalizmin, dolayısıyla Batılılaşma ihânetinin sonuçlarından biri olan utanç verici bu sapık derneklerin ve zümrelerin Müslüman Türk toplumunu yıkıcı ve yozlaştırıcı faaliyetlerinin gün geçtikçe korkunç bir hal aldığı ortada. İnsanlıktan çıkmış, hayvan-ı natık ve sapık bu yaratıklar zuhur ediş merkezi olan Avrupa’ya tehcir edilmeli… Utanç verici bu sapıkların bir diğer destekçileri de “Kaos GL Kaos Gey ve Lezbiyen Kültürel Araştırmalar ve Dayanışma Derneği” dir.

 

Puşt memleketi denilmekten ar ederiz

 

Aynı adı taşıyan internet sitesinde LBGT’lilerin şenî faaliyetleri duyurulmakta, propaganda yolları anlatılmakta ve varlıklarını nasıl duyuracaklarına dair taktik verilmektedir. Müslüman Türk ülkesinde cereyan ediyor bu necaset kokan faaliyetler. Müslümanla eş mânaya gelen hadimülharameyn ve İslâm’ın bayraktarı Türklerin harim-i ismetinde LBGT denilen sapık Lut kavminin 21. asırdaki iblisleri nasıl cirit atabilirler? Şenaat arz eden faaliyetlerini kendi sitelerinde duyurmalarındaki cüret nereden geliyor?

Aşağıdaki utanç verici duyurudan haberdar olan Türk devletinin izzetli sesini duymak istiyoruz:

 

“Kaos GL Bu Rehber, Türkiye’de faaliyet gösteren LGBTİ+ Örgütlerine, Dünyada ve Türkiye’de LGBTİ alanına fon veren, destekleyen kaynakları bir araya toplamak için hazırlanmıştır. Amacı, değişen sivil toplum yapısı, fon öncelikleri ve kurumları listelemek ve LGBTİ hareketinin güçlenmesine, çeşitlenmesine katkıda bulunmaktır. Rehberde coğrafi önceliklerinde Türkiye bulunan, LGBTİ alanına ilgili kurumlar alfabetik olarak listelenmiştir. Sürekli takip açısından sosyal medya hesapları ve web sitelerine yer verilmiştir. Kurumlarla tek tek iletişime geçilerek, güncel başvuru yolları ve iletişim kanalları teyit edilmiştir. Kurumların daha önce destek verdiği LGBTİ+ alanında projeler her kurum için belirtilmiştir. Bu bilginin örgütler için başvuru aşamasında bir fikir oluşturacağını düşünmekteyiz. Bu bilgilere kurumların şeffaflık ilkeleri dâhilinde kamusal olarak ulaşılmıştır. Kurumların internet sitelerinden güncel bilgilere ulaşmak bu kaynaklara yönelirken tercih edilmesi gereken en güvenli yoldur. İnternet sitesindeki bilgilerin güncel olmaması durumda, kurumların iletişim için verilmiş e-posta adreslerinden güncel bilgiler talep edilebilir. Çalışmamız Kaos GL önderliğinde Sivil Düşün AB Programı desteği ile gerçekleşmiştir…”

 

Lbgt dernekleri üniversitelerde faaliyette

 

Bu necaset mevzuu yazmaya utanıyoruz. Üniversiteler elden çıkıyor, üniversiteleri LBGT’liler ele geçiriyor. Adı geçen sitede faaliyet raporlarında gün gün duyuruyorlar. Amerika ve Avrupa merkezli Açık Toplum Vakfı tarafından destelenen LBGT’li sapıklar üniversitelerden başlamışlar utanç verici cinsiyetlerini yaymaya. Ve hızla yayıldıklarını propaganda ediyorlar. Türkiye sapıklarca işgal ediliyor. Devlet ve hükümet nerede? İnsanlığın yüzkarası bu necis varlıkların aşağıdaki beyanları depremlerden ve virüslerden daha vahim bir tehlikenin ayak sesleridir:

 

Açık Toplum Vakfı pislik yayıyor 

 

“1990'ların ortalarından itibaren ‘Sappho'nun Kızları’ ve ‘Venüs'ün Kızkardeşleri’ gibi kendilerine özgü birliktelikler yaratma yoluna giderler. Yine Lambda İstanbul’un ortaya çıktığı döneme yakın bir zaman diliminde Ankara'da 1994'de çoğunlukla üniversite öğrencilerinden oluşan Kaos GL isimli yeni bir grup doğar. 1994 yılından beri ciddi bir aksaklığa uğramadan istikrarlı bir biçimde Türkiye'nin ilk gay-lezbiyen dergisi 'Kaos GL'yi çıkaran bu grup çeşitli organizasyonlarda, mitinglerde, üniversitelerde yazılı ve görsel araçlarla topluma ulaşmaya, eşcinsellerin sesini duyurmaya çalışıyor. Bunun yanında Kaos GL, 2001 1 Mayıs'ında ilk defa kendi pankartıyla, kendi grup kimliğiyle alana çıkmıştır. Bu bir ilktir. Türkiyeli eşcinseller kamusal alanda ilk defa kendilerini ortaya koymuşlardır. Bu sevindirici gelişme Lambda İstanbul'un da 2002 ve 2003 1 Mayıs'ında alana çıkmasına yol açar. Son yıllarda Ankara, İstanbul dışında diğer illerde de eşcinsel örgütlenmeler ortaya çıkmaya başlamıştır. 2001 yılında İzmir'de ‘Pembe Üçgen’ oluşumu kurulmuştur. Ardından LGBT oluşumları Türkiye'nin her yanına dağılmaya ve çeşitlenmeye başlamış Antalya, Mersin, Adana, Diyarbakır gibi diğer küçük şehirlerde bir araya gelen çeşitli grupların yanı sıra ‘Anadolu Ayıları’ gibi eşcinsel kimliğini kadınsılıktan ayırmaya ve yeni bir gay kimliği yaratmaya çalışan çeşitli gruplar da ortaya çıkmaya başlamıştır.” 

 

Bu faaliyetler büyük bir gafletin sonucudur

 

Adı geçen geçen derneğin sitesinde gün gün verilen faaliyet raporundan hülâsa ettiğimiz bir bölüm de şöyle:

“2005 ve 2006 yılında Kaos ve Lambda derneklerinin tüzel kişilik kazanması sonrasında hızlanan süreçte ise birçok üniversitede açık bir şekilde faaliyet gösteren LGBT dayanışma dernekleri kurulmuştur. 2010'lu yıllarda ise sol ve sosyalistler tarafından kurulan veya desteklen LGBT dayanışma örgütlerinin getirdiği çeşitlilik ve ardından HDP, CHP gibi önemli bazı siyasal partilerin LGBT haklarına açık destek vermeleri Türkiye'de eşcinsel hareketinin önünün iyice açıldığının bir göstergesi olarak kabul görmektedir.  İnternet'in ve gelişen sosyal iletişimin olanaklarının da katkıları sayesinde amaçları ve nitelikleri birbirinden farklı farklı onlarca LGBT dayanışma oluşumu günümüzde etkin bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Açık Toplum Vakfı, Türkiye’de öncelikli olarak açık toplum ilkeleri doğrultusundaki projelere mali destek vermenin yanı sıra çalışmalar yaptığı alanlarda yayınlar da çıkartmaktadır. Öncelikli alanlar: AB-Türkiye üyelik süreci, reform, kadın hakları, LGBTI+,eğitim, bölgesel farklılıkların giderilmesi, sivil toplumun güçlenmesi ve medya. Başvuru hakkında: proje teklifleri, Sivil Toplum Kuruluşları, üniversiteler ve kâr amacı gütmeyen özel şirketler gibi tüzel kişiliğe sahip kurumlar tarafından sunulabilir.”

 

Özgürlükmüş, insan haklarıymış! İnsanlığın fıtratını yozlaştırmak insan haklarına girer mi? Müslüman Türkiye’nin izzet ve kimliğine zül getiren utanç verici bu zümre durdurulmalı. Mensupları, bu necis hareketin doğuş yeri olan Avrupa’ya tehcir edilmeli. Gitmek istemezlerse ıslahhânelerde tedavi edilmeli.(ilbeyali@hotmail.com)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
berke     0000-00-00 haha üniversitelere başımızdaki parti adamlarını sokuyor ses yok ama yalnız hisseden insanlara destek olan minik bir faaliyet sizi rahatsız ediyor. trajikomik.
mualla     2021-02-09 ''Bu necaset mevzuu yazmaya utanıyoruz. '' pek bir şey yazmamışsınız ki, kopyala yapıştır metnin tamamı neredeyse! nefret suçu işliyorsunuz, belediyelerden kamu kurumlarına kadar alınan fonlardan bahsetmiyor yalnızca bu insanlara bileniyorsunuz. rabbim ıslah eylesin sizi! ''bu necis hareketin doğuş yeri olan Avrupa’ya tehcir edilmeli.'' edep ya hu!
GALERİLER