Bülent ERTEKİN Masonları ve rotaryonları okullarımızda istemiyoruz!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Masonları ve rotaryonları okullarımızda istemiyoruz!
Bülent ERTEKİN

Masonları ve rotaryonları okullarımızda istemiyoruz!

Bizimkisi bir aşk hikayesi

Siyah beyaz film gibi biraz

Gözyaşı umut ve ihtiras

Bizimkisi alev gibi biraz

Alev gibi

 

Ne güzel bir şarkı değil mi. Günlerce bunu dinledik Aradan geçen onca zamana rağmen hala bu şarkıyı söylemek ne yoruyor, nede sıkıyor. Oysa bazı şarkılar, bazı işler yaptıkça insanı bıktırıyor veya yaka silkiyorsunuz.

 

Oysa bazılarının işleri sadece iş değil, bir dava, bir mefkure, kapıya kadar değil mezara kadar, cepleri doldurup günü kurtarma davası değil, bir kişiyi daha davama nasıl katabilirim gayreti ve ihtirası, tıpkı şarkıdaki gibi "BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ"

 

Peki biz dava sahibi  olanlar acaba bu şuur ve gayretli çalışmaların neresindeyiz. Birileri çocuklarımızı, toplumumuzu, milli ve manevî değerlerimizi tarumar ederken bizler neredeyiz?

 

MASONLAR VE ROTARYONLAR sadece bir kaç kurumu örümcek ağları gibi örmüş mü zannediyorsunuz,  demokrasi şehidi Rahmetli Adnan Menderes'in en yakınındaki insanların masonlar olduğunu sakın unutmayın ve rahmetlinin Cevat Akşit hocanın yanında " Yalnızım, özel kalemim bile Mason" ifadesini asla ve asla unutmayın. Tıpkı 15 Temmuz öncesinde Reisi Cumhurumuzun yanındaki yaverin durumu gibi.

 

Yarın okullar zillerini çalacak.  Asıl eteklerinde zil çalacak olanlar ise veliler ve bu millet. Zira bu gençlik, sizin iradenizin dışında masonların ve Rotaryonların gayretli çalışmaları neticesinde ellerinizden kayıp gidecek.

 

"Gençliği ele almak, Masonluğun ilk hedeflerindendir. İhtiyarları ve geçginleri bir tarafa bırakınız. Gençlerle ve hatta çocuklarla meşgul olunuz. (Haute Vente mason talimatnamesi )

der, masonların yıllar önce yazdıkları masonluğun talimatnamelerinde.

 

Siz keyiflerinden mi okulların bakım, tamirat, tadilat işlerini yapacaklarını zannediyorsunuz. Böyle bir düşünce içerisinde iseniz hem evlatlarımıza, hem topluma, hem de bu millete gaflet ve hıyanet içerisindesiniz. Zira 2019 senesinde Rotaryonlar ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokolün içerisinde bu çocuklara, ebeveynlerine ve öğretmenlerine verilecek eğitimler var.

 

"İlk intibalar hiç bir zaman unutulmaz. Çocukları tel kinlerden tamamiyle halas ederek terbiye etmelidir.! (Mason büyüklerinden filevi)

 

der. Geçen 2020/2021 eğitim öğretim yılında Buca ve çevresinde yaptıkları eğitimler bunların ispatıdır.

 

Uyanık olun...

Akıllı olun...

Çocuklarınızı bu kirli ellerin yaptıkları yada yapacakları programlara katmayın...

Bir olun...

Diri olun...

Beraber olun

Ve hep birlikte, haykırın.

 

İZMİR MİLLÎ EĞİTİMİNDEN VE EVLATLARIMIZDAN KİRLİ ELLERİNİZİ ÇEKİN!

 

Selâm ve dua ile.

Bülent Ertekin

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri