Bülent ERTEKİN Vay be, huhuuuuuu, helal olsun!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Vay be, huhuuuuuu, helal olsun!
Bülent ERTEKİN

Vay be, huhuuuuuu, helal olsun!

Hak...

Hakikat...

İkisi bir araya gelince adaletin terazisi ne güzelde dengede duruyor. Kim yada kimler karşı çıkarsa çıksın yürekli bir sesin hak ve hakikati ilan etmesi karşısında kim ne diyebilir ki?

Vicdanlar lâl...

Yürekler lâl...

Akıllar ve vicdanlar hakikatin doğru yolunda istikamet üzere yoluna devam eder.

Ne yaptılarsa olmadı.

Yıllardır ensemizde boza pişirenler, biraz kafamızı kaldırdığımızda ensemizde ihtilaller, ayaklanmalar, e-bildiri ve muhturalarla tokatlarını indirenler dahi artık bizim lisansımızla HELAL OLSUN, ADAMLAR YAPMIŞLAR diyorlar.

Bizimkiler ise hâlâ oyuncak fuarında laylay lom yaptığımızı, oyuncak planörler ile geyik yaptığımızı zannediyor bu çorbacılar.

Artık mızrak çuvala sığmıyor ve onlarda bu hakikati yandaş ve yoldaş tvlerinde ve gazetelerinde o çok muhterem Beyaz Türklerin zihinlerine âdeta çivi çakar gibi çakıyorlar.

Önce İsmail Saymaz'dan Bayraktar TB2 itirafı geldi.

Sonra yandaş ve yoldaş basının duayen gazetecisi Uğur Dündar'dan. Vay beee dedik demesine de gayri ihtiyari "var bu işte bir çopan oğli" demekten de kendimizi alamadık.

Nasıl almayalım ki, Gazeteci İsmail Saymaz, Ukrayna'da savaşın izlenimlerini Halk TV'de anlatırken “Türk olduğumuzu duyunca Bayraktar diyorlar. Bu da enteresan bir durum. Ben Türkiye’de iktidar yanlısı medya büyütüyor diye düşünüyordum.' dedi.

Tam "yok yaaa böyle bir şey demez, diyemez yoksa kendi mahallesine giremez, hatta daha mahallenin başında linç ederler" dememize fırsat kalmadan bu sefer de;

Katıldığı televizyon programında yaptırımların Türkiye'nin savunma sanayiine katkısı olduğuna değinen Uğur Dündar, Bayraktar İHA ve SİHA'lar için 'Onlar bizim gururumuz'' (19.03.2022)

İfadesi gelmez mi?

Oooooo My goodness!

mon Dieu, mio Dio

(Yani kısaca Aman Allah'ım.)

Bu ülkenin geleceğine, milli ve manevi değerlerine kim bir çivi çakar, bu vatanın hizmetine hayırlı iş yaparsa Rabbim ondan razı olsun.

Savunma sanayi adına ve/veya ülkemin hayrına yapılan veya yapılacak olan tüm işlere hayır deseniz de bir gün gelecek hepiniz tıpkı Uğur Dündar ve İsmail Saymaz gibi,

VAY BE!!! HUHUUUUUU!! HELAL OLSUN!

Diyeceksiniz.

Selâm ve dua ile.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri