Adem ÇEVİK Fuhşiyat Sponsorlarina Boykot Çagrisinda Bulunuyoruz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Fuhşiyat Sponsorlarina Boykot Çagrisinda Bulunuyoruz
Adem ÇEVİK

Fuhşiyat Sponsorlarina Boykot Çagrisinda Bulunuyoruz

Biz Türkiye Aile Meclisi ve bileşenleri olarak, kutsal değerlerimizi hiçe sayan, dinde reform talepleri ve Kur’anın sansürlenmesini isteyen Fuhşiyat lobisinin, yerli işbirlikçilerinin desteğinde (Bayer, Garanti Bankası, Koç/YapıKredi, Habertürk, Show, Arçelik, Nestle Damak, Eczacıbaşı, Google, Ipsos, L’oreal, Mesa ve diğerleri)nin, geri çekilip özür dilememeleri halinde  acil ve zaruri ihtiyaç dışında ürünlerinin kullanılmaması konusunda yurttaşlarımızı eylemli olarak irade beyanına ve boykot’a davet ediyoruz.

Bu irade beyanına dayalı işlemlerini sosyal mediada yayınlama, özellikle bu çerçevede ana sponsor rolünde olan Garanti Bankası’nın ve Yapı Kredi bankasi tüm şubelerinin önünde, eğer o zamana kadar kamuoyuna tatmin edici bir açıklama yapılmaması durumunda Cuma günü Saat 14.53'den itibaren uzun kuyruklar oluşturmaya davet ediyoruz. Gelinen noktada başta politikacılar, STK temsilcileri, basın mensupları, akademisyenler, firma sahipleri olarak söyleyecekleri her sözü not edeceğiz. Yuşa camiinin kudsiyetine yönelik cür’etkar eylemi de aynı şekilde lanetliyor ve konu hakkında savcılıkları ve Diyaneti göreve çağırıyoruz.

28 Şubatta kutsal değerlere yönelik “Topyekun savaş” çığırtkanlığının üzerinden çeyrek asirbgecti. 10 Kasım haftasında ve 11 Ekim 1988’deki elele eyleminin yıl dönümünden 1 ay sonrasına denk gelen  bir zamanda ülkemizde  bölgemizde yaşananlardan kaygı endişe duyuyoruz. Cinsiyetsiz Ailesiz ahlaksız toplum ifsat projeleri milli guvenligimizi tehdit etmektedir. EBRDbank TCE Toplumsal Cinsiyet maskeli OPERASYONA ayirdigi 11 milyar Euro'yu KOÇ/TBB GLOBAL COMPACT üzerinden ifsat edecek. İmam/oglu'na tepki TBB baskanina sessizlik helaktr!

Toplumsal Cinsiyet GENDER maskeli EŞCİNSELLEŞTİRME OPERASYONUNA Dur demeden TEHLİKENİN FARKİNDAYİZ ve ülkemizde KAOS  terör ve casusluk faaliyetleri yapan şeytan/tağutlara ve işbirlikciketine karşı  VAROLUS SAVASİ VERİYORUZ.

Bunun yanında, Mütedeyyin çevreden sermaye sahipleri, media ve STK’ları, kanaat önderlerini, İslam’a ve Müslümanlara, aileye karşı bir kampanyaya destek veren “Fuhşiyat lobisi”ne karşı seslerini yükseltmeye çağırıyoruz. Çünkü dört maymunu oynamak suça ortakliktir.

Tüm kutsal metinlerde lanetlenen, evamir-i aşere hükümlerine, fıtrata ve Allah'a  savaş açan Sananist Pedefolik cephe, Global Reset ve Trans Humanizm, GreatReset yolunda “Biyolojik insan neslini sona erdirmek” ve “fıtratı bozmak” için İstanbul sözleşmesi, CEDAW ve Lanzarotteden aldığı güçle cür’et ve cesaretini artırarak komplolarını sürdürmektedirler. Bu aymazlar sağlık, gıda, ilaç ve iklim , çevre sloganlarının arkasına saklanarak fıtratı bozmak isteyen uygulamalarına karşı toplumu proaktif olmaya, yasama , yürütme ve yargı üzerinde etkili olarak eylemler yapmaya çağırıyoruz. Önümüzdeki tüm seçimlerde #önceAile diyenleri elbirliğine davet ediyoruz. 23 Eylül cuma namazi Ankara hacibayram istanbul Sultanbeyli meydanda basın aciklamasina ailenizle dost arkadaşlarınızla birlikte bekliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri