Mamajoo Alıştırma Bardağı İle Eğitim
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mamajoo Alıştırma Bardağı İle Eğitim
06.07.2022 19:29:49

 

Mamajoo Alıştırma Bardağı İle Eğitim

Mamajoo alıştırma bardağı kaç aylıkken kullanılır soruları ebeveynler tarafından sık bir şekilde araştırılırken uzmanlar 9-18 aylık bebeklerin kullanımını sonrasında kullanımının azaltılması gerektiğini savunur. Genellikle kız bebekler de pembe renkler, erkeklerde ise maviye yakın renkte alıştırma bardakları ebeveynlerin dikkatini çeker. Pipetli alıştırma bardakları bebeklerin alışkanlığını kazanmasında sonra kullanımı önerilen ürünler olmasına karlı ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir.


Genellikle suluk formunda olan alıştırma bardakları suları akıtmayan modellere ek bir şekilde damlatmama özelliğine de sahip olabilmektedir. Bebeklerin bardak kullanımına destek olan ürünler emme eğiliminin sona erme durumu kullanımına karşı ebeveynlerce genelde damlatmamakta ve akıtmaz modellere yönelmektedir.


Ürünler bebeklerin alıştırma bardağında da emme ile su içmelerine fırsat sağlarken bebeklerin ayakta ve oturma pozisyonuna su içerken dengelerini sağlamasına, anne sütü sonrasında biberon ve diğer gıdaların tüketimine yönelik alıştırma evresi olarak dikkat çeker. Farklı boyutlara rağmen standart olan modeller seçilirken anne ve babalar her ihtimale yönelik mini alıştırma bardağı modellerine de isteyebilir.
 

Mamajoo Alıştırma Bardak Çeşitleri
Bebeklerin sıvı tüketim alışkanlığı kazanabilmesi için birçok marka tarafından üretimi gerçekleştirilen Mamajoo alıştırma bardağı modelleri ile bebeklerin yeni yetiler kazanabilmesi sağlanır. Bebekler emme içgüdüsü ile dünyaya gelişlerinden kısa bir zaman sonra biberonları ile bağ oluşturmaktadırlar. İlk ayda bu bağ çok önemli olsa da ilerleyen zamanlarda bebeklerin bardakla su içmesi gerekir.

Bundan dolayı alıştırma bardağı kullanmaya başlanarak büyüyen bebeğin sıvı tüketim alışkanlığının değiştirilmesi ve bardak kullanımının öğrenilmesi sağlanır. Mamajoo alıştırma bardağı kullanımı bebekler de oldukça önemli ürünlerdir. Birçok model ile bebeklerin ilgisini çekecek alıştırma bardağı ürünlerini bulabilirsiniz.


En başta pipetli olan modeller damlatma ve akıtma yapmaz, mini, suluk gibi birçok model bebekler için ebeveynlere sunulur. Plastik ürünler olabildiği gibi alıştırma bardağı cam modelleri de kullanıcılara sunulan modeller arasındadır. Bebeklerin cam ürünleri atma ve kırmaya yönelik eğilimleri olmasından dolayı aileler tarafından çok tercih edilmez. Mamajoo alıştırma bardak çeşitlerine ve ürün içeriklerine https://www.mamajoo.com/alistirma-bardagi linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Mamajoo Alıştırma Bardağı İle Eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri