MOBİD'in yeni başkanı Özgür Uyanık
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MOBİD'in yeni başkanı Özgür Uyanık
04.09.2023 11:34:01

 

MOBİD'in yeni başkanı Özgür Uyanık

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği (MOBİD) görev değişimi yaşandı. Yapılan genel kurulda Erkan Ahmet Yavuzel, başkanlık görevini Özgür Uyanık'a devretti.

 

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği, olağan genel kurulu Yeşiloğlu Restorant'ta gerçekleşti. Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Ahmet Güleç'in katıldığı genel kurulda yapılan seçimlere tek liste ile giren Özgür Uyanık, MOBİD'in yeni başkanı seçildi. 

Genel kurulda konuşan MOBİD Başkanı Özgür Uyanık, MOBİD'i kuruluşundan bugüne kadar getiren tüm başkanlara, yönetim kurullarına ve tüm üyelere teşekkür ederek, ''Bugün bayrağı biz devraldık. İnşallah birlik beraberlik içinde, sektörümüze katkı sağlamak için çalışmalar yapacağız. Mobilya sektörü ile alakalı olan herkesle istişare içinde olup, bu bayrağı bizden sonra gelecek arkadaşlarımıza devredeceğiz. Yeni ve genç isimlerden oluşan bir yönetim oluşturduk. Genç bir ekip oldu. Nasip olursa ekibimizle iki yıl bayrağı taşıyacağız. Birlik ve beraberlik içinde organizasyonlar yapacağız. Fuar organizasyonlarımız olacak. Yönetimde olmayan büyüklerimizin de fikirlerine ve enerjisine ihtiyacımız var. Herkesin fikrine açığız ve üyelerimizden destek bekliyoruz. Bu süreci üyelerimiz ile birlikte yöneteceğiz'' dedi.

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Ahmet Güleç ise mobilya sektörü hakkında değerlendirmeler yaparken, MOBİD Başkanı seçilen Özgür Uyanık ve yönetim kuruluna başarılar diledi.


Özgür Uyanık başkanlığındaki MOBİD Yönetim Kurulu şu isimler yer aldı,

''Nural Bilge, Erol Deniz, Emre Eker, Yağmur Özgül, Serkan Şahin, Murat Odabaşı, Yılmaz Değer, Tuğrul Yusuf Yılmaz, Onur Öztekin, İlker Kırbaş''

MOBİD'in yeni başkanı Özgür Uyanık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Lions     0000-00-00 Kendisi iyi bir rotaryendir. Erkan Malkoç bu adama neden sahip çıkar anlamıyorum?
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı