Olup bitenleri vatandaşa bire bir anlatıyoruz!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Olup bitenleri vatandaşa bire bir anlatıyoruz!
01.12.2021 10:57:41

 

Olup bitenleri vatandaşa bire bir anlatıyoruz!

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, Akasyamhaberi’i ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Recep Yazgan ile bir süre sohbet etti.

 

Parti çalışmaları hakkında bilgi veren Köstek, sürekli sahada olduklarını ve vatandaşa olup bitenleri birebir anlattıklarını kaydetti.

Sahayı boş bırakmamanın önemine de değinen AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, “Vatandaşa dokunarak, her zaman yanlarında olduklarını hissettirdiğiniz zaman, onlar sizi anlıyor ve Millet İttifakı’nın millete zerk etmeye çalıştıkları zehir etkisini gösteremiyor.  Birebir konuştuğumuz ve görüştüğümüz insanlar da bizi anlıyor ve ekonomik sıkıntıları yine AK Parti’nin çözeceğine inanıyor” diye konuştu.

AK Parti olarak ilk seçimlerde Atakum Belediyesi’ni Cemil Deveci’den alarak Atakum’a hizmeti yeniden ulaştıracaklarını da kaydeden Köstek, “Bunun için gece gündüz, dur durak bilmeden çalışıyoruz” diye konuştu.

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek’in Akasyamhaber ziyaretine AK Parti Samsun Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Ahmet Muştu, AK Parti Atakum İlçe Başkan Yardımcısı Mahmut Çelik ve önceki dönem Ak Parti Ar- ge'den sorumlu il başkan yardımcısı Ali Cömert de katıldı.

Olup bitenleri vatandaşa bire bir anlatıyoruz!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Önder     0000-00-00 Geçin bittiniz artık. En geç 2023.
GALERİLER