OMÜ Tıp Fakültesi’nin Ağzı Bozuk Terbiyesiz Doktoru
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
OMÜ Tıp Fakültesi’nin Ağzı Bozuk Terbiyesiz Doktoru
24.01.2023 16:44:54

 

OMÜ Tıp Fakültesi’nin Ağzı Bozuk Terbiyesiz Doktoru

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları öğretim üyesi Dr Hasan Ulusoy, OMÜ Genç Akademisyenler whatsapp grubunda “…o. çocuğu… “ şeklinde birkaç kere küfür etmesi gruptaki kadın öğretim üyeleri tarafından tepkiyle karşılandı.

Dr Hasan Ulusoy’un ağzı bozuk, terbiyesizce gevşek hareketleri OMÜ Tıp Fakültesi Dekanlığına şikayet edilmesine rağmen Dekan Prof. Dr. Cengiz Çokluk şikayetle alakalı olarak hiçbir işlem yapmadı.

Dekan tarafından korunup kollanıyor olmanın rahatlığıyla Dr. Hasan Ulusoy aynı sinkafları aynı grupta tekrarlayarak kendisine yakışanı göstermiş oldu.

Ulusoy’un, “Nasıl olsa Dekan da ve Rektör de arkamda..” diyerek benzer tavır ve davranışları yinelemekten çekinmeyeceğini ifade ederken daha da tuhafı, “..o. çocuğu..” dediği için hakkında şikayette bulunan öğretim üyesinden de şikayetçi oldu.

BÖYLESİ NE GÖRÜLDÜ NE DUYULDU!

Dr. Hasan Ulusoy’un, Dekan Prof Dr Cengiz Çokluk’tan aldığı güven ve cesaretle yaptığı şikayet ise hemen işleme alınarak, açılan soruşturmaya Dekan Cengiz Çokluk, Prof Dr Ahmet Baydın’ı soruşturmacı olarak atadı.

Prof Dr Ahmet Baydın da Dr Hasan Ulusoy’un “…o. Çocuğu…” diye şikâyet edilmesini haksızlık olduğu kanaatine vararak, şikâyet eden öğretim üyesine disiplin cezası verdi.

Küfredene değil de küfür ettiği için şikayet edene ceza veren Prof. Dr. Ahmet Baydın’ın “…33 yıllık arkadaşım tabii ki koruyacağım, hem Hasan bana disiplin cezası karşılığında bedava yemek yedirdi…” dediği iddia ediliyor.

Değişik çevrelerde “…Bir erkek olarak ben poligamiye inanıyorum..” dediği konuşulan Dekan Prof Dr Cengiz Çokluk’un daha önceki yıllarda kadın meslektaşlarına taciz şikayetlerinden dolayı Beyin Cerrahi dışındaki servislere sürüldüğü de gelen iddialar arasında.

İpini kopartarak her fırsatta meslektaşlarına, “...o… çocuğu..” ifadelerini kullanan ve ısrarlar “Ben sözlerimin arkasındayım”  diyen sözde Profesör sözde Doktor Hasan Ulusoy’un cümlelerinin  annesi görse yaşına başına bakmaksızın ağzına biber süreceği grup içerisinde konuşulurken, anneler gününde annesinin yüzüne nasıl bakacağı da merak konusu oldu.

Samsun’un değeri Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde bu dili kullanan ve bu dilin kullanılmasına göz yuman bu zemini ve fırsatı sağlayan herkesi kınıyoruz.

OMÜ Tıp Fakültesi’nin Ağzı Bozuk Terbiyesiz Doktoru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bak burada ne var     0000-00-00 https://www.akasyam.com/samsun-baro-baskani-hakkinda-adalet-bakanligi-inceleme-baslatti-187196/
critic     2023-01-24 Kullandığınız haber yazma biçimi aynı derece de sorunlu.
Omü     0000-00-00 Cengiz in zaten 2 eşi var. Neden taciz etsin kadınları.
Kim Olduğum     0000-00-00 O. Çocuğu derken beni kast ediyorsan, beni kast ettiğini BİLDİĞİNİZ HALDE koruyorsanız hepiniz ŞEREFSİZSİNİZ. Gerçekten beni kast etmediğine inanıyorsanız aferin size, bu üslupta devam edin.
Nasıl Vicdan     0000-00-00 Küfreden değil, küfür edilen ceza almış. Bu nasıl vicdandır?
Reis     0000-00-00 Bu yazilanlarin onda biri dogruysa vay universitenin haline .
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri