Prof. Dr. Kaan Gündüz AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Prof. Dr. Kaan Gündüz AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı
16.03.2023 14:31:11

 

Prof. Dr. Kaan Gündüz AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Kaan Gündüz AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

 

Gündüz AK Parti Samsun İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirdiği basın toplantısında, “yaşanan afetler dolayısıyla ülkemizin içinden geçtiği çetin günlerde her bir vatandaşımızın yaşadığı sıkıntı ve zorlukları yüreğimizde hissettiğimizi belirtmek isterim” diyerek şöyle devam etti;

“Devletimiz bütün unsurları ile milletimizin yaralarını sarmak üzere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde göstermiş olduğu çaba ve özveri bölgede yaşayan vatandaşlar ve toplum nezdinde çok kıymetlidir.

BİR DAHA BÖYLESİ FELAKETLERLE KARŞILAŞMAMAK İÇİN DUACIYIZ

Bu vesile ile Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen depremlerde vefat eden ve dün Şanlıurfa merkezli gerçekleşen elim sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın tümüne Allahtan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı dileklerimi iletiyorum.

Bugün burada bulunma gayemiz, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Cumhuriyeti 28. Dönem milletvekilliği genel seçimlerinde, kadim kentimiz, Samsun’un bir evladı olarak milletvekilliği görevine talip olduğumu açıklamak amaçlıdır.

Uzun yıllardır 19 Mayıs Üniversitesinde akademisyenim. Halka hizmeti hakka hizmet gören bir anlayışla, halkımıza hizmet etmenin övüncü ile karşınızdayım. Üretmeyi, çalışmayı ve iyi iletişim kurmayı önceleyen bir kişilik olarak, milletvekilliği fırsatıyla, Türkiye yüzyılı vizyonuyla bu yarışta bende varım diyorum.

Görev yaptığım fakültede, gerek hastalarım, gerekse de hasta yakınlarımız iyi bilir ki; kişi ayrımı yapmadan, her kim odamın kapısını çalmış ise “insana” yardımcı olmayı görev bilmişimdir. Bu bağlamda nasip olur da milletvekili seçilirsem, Samsun halkı için de “önce insan” düsturuyla aynı tutum ve hassasiyeti göstereceğimi bilhassa vurgulamak isterim.

Milletvekilliği sadece bir koltuk veya bir makamdan ibaret değildir.

Dolayısıyla bu makamlar sorunun değil çözümün bir parçası olmayı gerektirir. Aziz milletimizin, vekillik görevini tevdi etmesi durumunda, hizmetlerde hızlı tahlil, analiz ve çözüm odaklı yaklaşacağımı belirtmek isterim.

AK PARTİ MİLLETİMİZİN ÖZ DEĞERLERİNDEN DOĞMUŞTUR

Milletvekilliği için en elzem gördüğüm prensiplerin halk adamlığı ve dürüstlük olduğuna inanmaktayım. Aziz Samsunlu hemşerilerimin bana kolay ulaşabileceklerini vaad ediyorum.

AK Parti 22 yıllık siyasi birikimi ve deneyimi ile Türkiye’nin siyaset arenasında belirleyici ve öncü bir güç olarak varlığını devam ettirmektedir. Milletimizin öz değerlerinden doğmuş olan partimiz, kurucusu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde 2023 hedeflerini yaşamak ve yaşatmak temennisi ile önümüzdeki seçimlerde muvaffak olarak yoluna devam etmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Allah beni de bu davada bir müntesip olarak aziz kılsın.

Prof. Dr. Kaan Gündüz AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mıstaha     0000-00-00 Öldüm gülmekten kaan kim milletvekilliği kim hemi
Mıstaha     0000-00-00 Harbiden öldüm gülmekten kaan kim milletvekilliği kim hemi
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri