Sağlık emekçilerine şükran!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlık emekçilerine şükran!
09.09.2021 13:14:50

 

Sağlık emekçilerine şükran!

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve protokol üyeleriyle birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Samsun Tabip Odası'nın katkılarıyla düzenlenen 'Sağlık Emekçilerine Şükran' programına katılarak, meslekte 30 ve 40. yıllarını tamamlayan hekimlerimize Onur Plaketi verdi.

Hayatımızın her safhasında önemli bir yere sahip olan sağlık çalışanlarımızın, özellikle yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden küresel salgın sürecinde mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle verdikleri mücadeleye hep birlikte şahit olduklarını belirten Samsun Valisi Dağlı Samsun'da koronavirüs nedeniyle vefat eden 12 sağlık çalışanımıza bir kez daha Allah'tan rahmet dileyerek, "İnsan sağlığını korumak için özveriyle nasıl çalıştığınıza, nasıl mücadele verdiğinize hep birlikte şahit olduğumuz bu süreç, doğduğumuz andan hayatımızın sona erdiği ana kadar her zaman yanımızda olan siz değerli sağlık çalışanlarımızın sorumluluklarını ve yükünü artırmakla birlikte, fedakarlıklarınızın ve kıymetinizin çok daha iyi anlaşılmasına da vesile oldu. Bu vesileyle, ülkemizin tüm dünyada örnek gösterilen koronavirüsle mücadelesinde fedakarlıklarıyla çok önemli bir payı bulunan doktorlarımıza ve tüm sağlık çalışanlarımıza göstermiş oldukları gayretlerden dolayı Samsunlu hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum." dedi.

Sayın Valimiz konuşmasının sonunda tüm vatandaşlarımızı, pandeminin başından bu yana kendi hayatlarını riske atmak, çocuklarından ve ailelerinden ayrı kalmak pahasına vatandaşlarımıza hizmet veren sağlık çalışanlarımıza destek olmak için aşı olmaya davet etti.

sağlık emekçileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER