Sağlıklı hayat için oku, sağlıklı hayatı seç!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sağlıklı hayat için oku, sağlıklı hayatı seç!
13.09.2021 11:38:40

 

Sağlıklı hayat için oku, sağlıklı hayatı seç!

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun'da Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünce organize edilen, 'Sağlıklı hayat' konulu 9. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması'nın İl Ödül Törenine katılarak, yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.

Bu yıl 9.'su 'Sağlıklı hayat' konusuyla düzenlenen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması'nı önemsediklerini belirten Sayın Valimiz, "Bu proje öncelikle kitap okuma alışkanlığı kazandırıyor, nitelikli okumayı öğretiyor ve gençlerimizi hayata hazırlama anlamında faydalı bilgiler veriyor.

Bizler de geleceğimizin teminatı yavrularımız için bu tür çalışmaları desteklemeye devam edeceğiz. Bu vesileyle bu güzel projenin hayata geçirilmesinde emeği geçenleri, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum." dedi.

Sağlıklı hayat için oku sağlıklı hayatı seç!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2021-09-14 Samsunda bazı okullarda sular akmıyor, hizmetli yok, sınıflar süpürülmüyor, öğretmenler forma kontrolü yapıyor, şu kitabevinden yardımcı kitap alın diyor.(Yalansa kopyala yapıştır haberciliği yapan Samsun medyası ispatlasın yalanımı...)
Vatandaş     0000-00-00 Vali bey sağlık için okullarda hizmetli olması ve suların akması lazım...
GALERİLER