Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-08-2023 13:24   Güncelleme : 08-08-2023 13:24

Samsun Muay Thai Heyecan Sona Erdi

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Muay Thai Samsun İl Temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen, 30 Ağustos İller Arası Muay Thai Zafer Turnuvası, yapılan final maçlarının ardından sona erdi. Kıran kırana geçen müsabakalara spor severler de yoğun ilgi gösterdi.

Samsun Muay Thai Heyecan Sona Erdi

350 SPORCU RİNGE ÇIKTI

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Muay Thai Samsun İl Temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen, 30 Ağustos İller Arası Muay Thai Zafer Turnuvası 6 Ağustos 2023 tarihinde yapılan final maçlarının ardından sona erdi. 21 ilden 350 sporcunun mücadele ettiği müsabakalar, Atakum Çobanlı İskelesi'ne kurulan ringde yapıldı. Büyük bir heyecana müsabakaları, spor severlerde yoğun bir ilgi ile takip ettiler.

 

ÖDÜLLER VERİLDİ

Birincilik için ringe çıkan sporcular, çekişmeli geçen müsabakalarda tüm hünerlerini sergilediler. Kilolarında dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi. Sporculara ödüllerini Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek, MHP Atakum İlçe Başkanı Metehan Yusufoğlu, Gençlik ve Spor ilçe müdürlerimiz, Gençlik Merkezi müdürlerimiz ve hakemler takdim etti.

 

İL MÜDÜRÜMÜZ SPORCULARI TEBRİK ETTİ

Dört gün boyunca güzel bir organizasyon olduğunu belirten Samsun Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Feyzullah Dereci, “Çobanlı İskelesi’ne kurduğumuz ringde sporcularımızı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Antrenörlerimize ise gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın da keyifle izlediği turnuvanın organize edilmesinde emeği büyük olan Muay Thai İl Temsilcisi Özgür Arlı’ya da emekleri için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

SPOR ŞÖLENİ DEVAM EDECEK

Açık hava turnuvalarının Ağustos ayı içinde devam edeceğini belirten İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı münasebetiyle Çobanlı İskelesi’nde bu ay içinde yine açık hava turnuvaları yapacağız. Samsunlu vatandaşlarımızın da yoğun ilgi göstermesi bizleri mutlu etti. Basketbol, voleybol, kick boks ve muay thai müsabakaları ile dolu dolu bir spor şöleni olacak. Tüm halkımızı bu organizasyonumuzu da şimdiden davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. Muay Thai İl Temsilcisi Özgür Arlı, konuşmalarının ardından il Müdürümüz Feyzullah Dereci’ye teşekkür plaketi takdim etti.

 

Recep YAZGANRecep YAZGAN