Samsun Sağlık-Sen üye sayısında rekora koşuyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Sağlık-Sen üye sayısında rekora koşuyor!
03.03.2022 16:36:52

 

Samsun Sağlık-Sen üye sayısında rekora koşuyor!

Samsun Sağlık-Sen Başkanı İlyas Biçer ve ekibi göreve geldiği tarihten beri sahada gösterdikleri özverili ve inanç dolu çalışmalarıyla Samsun’da emin adımlarla 6500 üye sayısına doğru koşuyor.

Samsun Sağlık-Sen Başkanı İlyas Biçer, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti;

Göreve geldiklerinden beri üye sayısını 2000’e yakın artırdıklarını ve Türkiye’de en fazla üye sayısını artıran illerden biri olduğunu ifade eden İlyas Biçer şunları söyledi:

 “Göreve geldiğimiz ilk günkü heyecanla her günümüzü yaşıyoruz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım bu heyecanı hiçbir zaman kaybetmedi, kaybetmeyecek.

SAMSUN İÇİN VARIZ

Yine sahada bizleri en iyi noktada temsil eden ilçe başkanlarımızın ve  temsilci arkadaşlarımızın da bu heyecanı yaşadığını ve azami  gayret gösterdiklerini biliyor ve kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca her türlü zor şartlarda mücadele etmesini bilen değerli sağlık çalışanları arkadaşlarımıza da bizleri tercih ettiği için şükranlarımızı sunuyoruz. Bu yolun uzun bir yolculuk olduğunu her daim sağlık çalışanı arkadaşlarımızın yanında olduğunun bilinmesini isteriz. Bu arkadaşlarımızın alın terinin hakkının alınması için hiçbir zaman bu mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz. Kararlıyız, inançlıyız ve Samsun için varız.”

 

Samsun Sağlık-Sen üye sayısında rekora koşuyor!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Samet     0000-00-00 Resimdeki soldan ikinci kişi solundaki görünüşte sağ, asılda sol zihniyetli başkanını devirmek için çalışıyor. Genel merkezdede başkanları semih'i devirmek için başkan yardımcıları uğraşıyor.pembe dizi gibi sendika
Sağlıkçı55     0000-00-00 Bahsedilen başarıyı hastaneye gelip üyelere sorun ve tekrar haber yapın bakalım durum ilyas biçer’in dediği gibi mi? Sendikanın ne katkısı olmuş üyelerine? Başkanı passata bindirmekten başka? :)
Ramazan     0000-00-00 6500 üye.sendikaya iyi para gelecek demektir.Artık ilyas'da başkanı gibi sıfır bir audi alır.3000 motor.nasıl olsa yakıtı 6500 üyeden
Ramazan     0000-00-00 Chp,İp,Hdp denilen "Millet ittifakının" arka bahçesine dönüşen sendikanın Samsun şubesi değil mi bunlar
GALERİLER