Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı "Vefa Sosyal Destek Gruplarında Görev Alan Öğretmenlerimizin Çabaları Milletimizin Gönlünde Yer Etmiştir!"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı
02.07.2021 12:42:24

 

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı "Vefa Sosyal Destek Gruplarında Görev Alan Öğretmenlerimizin Çabaları Milletimizin Gönlünde Yer Etmiştir!"

Atakum Mimar Sinan İlkokulunu ziyaret ederek minik öğrencilerin karne sevincine ortak olan Valimiz Sayın Doç.Dr. Zülkif Dağlı, öğrencilerin karne ve hediyelerini dağıtarak, iyi tatiller diledi.

Dayanacağımız, güveneceğimiz ve yatırım yapacağımız en büyük alanımızın çocuklar olduğunu belirterek, vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlere sahip, donanımlı gençler yetiştirmemiz gerektiğini ifade eden Sn. Valimiz 'Eylül ayında kademeli olarak eğitime başladığımız günlerde, okullarımızı pandemi kurallarına uygun bir şekilde öğrencilerimize açan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim. Dünya genelinde ve ülkemizin dört bir yanında derinden hissettiğimiz koronavirüs salgını sürecinde ülkemizin uzaktan eğitimde sağladığı başarıya hep birlikte şahit olduk. Ayrıca Vefa Sosyal Destek gruplarında görev alan öğretmenlerimizin çabaları da milletimizin gönlünde yer etmiştir.' dedi.

Atakum Mimar Sinan İlkokulu Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Doç. Dr. Zülkif Dağlı Vefa Sosyal Destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER