SAMTER Dostluk Gecesi Buluşması
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SAMTER Dostluk Gecesi Buluşması
09.03.2023 14:05:59

 

SAMTER Dostluk Gecesi Buluşması

Kısa adı SAMTER olan Samsun Termeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Samsun’da yaşayan Termelilerle dostluk gecesinde buluştu.

Dernek mensupları ile Termeli bürokrat ve iş insanlarının da katıldığı gecede, derneğin depremzede vatandaşlar için yaptığı ve bundan sonrada yapacağı faaliyetler istişare edildi.

 

SAMTER başkanı Recep Ormancı çok güzel bir buluşma ve tanışma gecesi olduğunu, Samsun’da bulunan her kesimdeki hemşerilerimizi derneğimize sohbet etmeye ve böylesine güzel bir ortama katılmaya davet ediyorum dedi. Katılımcılar da SAMTER olarak Termeliler adına yapılan etkinliklerden memnun olduklarını, Termelilerin birlik ve beraberliğe, böyle bir oluşuma ihtiyacı olduğunu ve birlikte çok daha güzel günleri yaşayacaklarına inandıklarını ifade ettiler.

SAMTER KADIN KOLLARI İLE DAHA GÜÇLÜ OLACAK

Samsun Termeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetimi Kadın kolları oluşumu için ilk adımını bayan üyeleri ile yaptığı toplantı ile atmış oldu.

Kuruluşundan bu yana bir yandan tanıtım etkinleri yaparken diğer taraftanda hem Termeliler için , hemde tüm ülkemizde yaşanan olayları takip ederek üzerine düşen vazifeleri yerine getirmekten geri kalmadı. Samter Yönetimi bugünde bayan üyeleri ile biraraya gelerek SAMTER Kadın Kolları için ilk adımını atmış oldu. Dernek binasında yapılan toplantıda birlik ve beraberlik için bayanlarında gerek yönetimde gerekse komisyonlarda olması gerektiği her türlü etkinliğe renk katacaklarının altı çizildi.

Başkan Recep Ormancı, Samter’in sadece bizlerin değil bayanların ve çocuklarında yuvası olacağını , derneğimizde üyelerimize faydalı kursların çok yakında başlayacağını, bayan üyelerimizden oluşturacağımız kadın kollarımız ile de önemli bir eksikliğimizi tamamlamış olacağımızı düşünüyorum dedi. Toplantıya iştirak eden bayan üyeler ise Samter in kuruluşu kendilerini de çok memnun ettiğini, bugünden sonra yapılacak her türlü etkinliklerde üzerlerine düşeni yapacaklarını ve gelecekte samter ailesinin örnek bir yapıya kavuşmuş olacağını dile getirdiler.

SAMTER Dostluk Gecesi Buluşması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri