Sarıcaoğlu, Asla Gönül Kırmayın
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sarıcaoğlu, Asla Gönül Kırmayın
24.02.2022 14:33:34

 

Sarıcaoğlu, Asla Gönül Kırmayın

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Sarıcaoğlu belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda Müdürlerini tek tek dinleyen Başkan Sarıcaoğlu, tamamlanmış, devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Toplantıda birim müdürlerine çeşitli uyarılarda bulunan Başkan Sarıcaoğlu, " Bizler milletimize hizmet anlayışı ile göreve talip olduk. Halkımızda inandı, güvendi ve bu yetkiyi verdi. Unutmayın bizler milletimizin hizmetkârıyız. Her zaman halkımızla iç içe olun. Bütün birimlerimizin personelinden müdürüne hepiniz vatandaşımızla iletişiminize dikkat edin. Asla gönül kırmayın. ” dedi.

Hizmetlerin vatandaşa kaliteli şekilde ulaştırılması, çözüm odaklı belediyecilik anlayışının devam ettirilmesi ve personelin iş veriminin arttırılması hakkında birim müdürleri ile görüş alış verişinde bulunan Başkan Sarıcaoğlu, Pandemi nedeniyle zor bir iki yıl geçirmelerine karşın vatandaşa hizmette bir aksama yaşatmadıklarını için de müdürlerine teşekkür etti. Sarıcaoğlu, ilçe halkına daha kaliteli ve verimli bir hizmet sunulması için sık sık yaptıkları bu tür değerlendirme toplantılarına bundan sonra da devam edeceklerini bildirdi.

Toplantıda yapılan çalışmalardan da örnekler veren Sarıcaoğlu, son sekiz yılda Kavak ilçesine Cumhuriyet döneminde yapılandan daha fazla bir yatırım gerçekleştirildiğini ifade etti. Sarıcaoğlu, “Bugüne kadar yaptığımız tüm başarılı güzel hizmetleri sizlerle ve birlikte çalıştığımız tüm işçi kardeşlerimizle birlikte başardık. Bu ilçeye yaptığımız her hizmet, her eserde sizlerin ve çalışma arkadaşlarınızın büyük emekleri var. Hepinize teşekkür ediyorum. Sizlerle ele vermeseydik ilçemize bu kadar güzel eserleri kazandıramazdık. Bundan sonra da sizlerle ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Formun Altı

Formun Altı

 

Sarıcaoğlu Asla Gönül Kırmayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER