SASKİ Eski Genel Müdürü Fatih Yıldız İTÜ Genel Sekreter Yardımcısı Oldu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SASKİ Eski Genel Müdürü Fatih Yıldız İTÜ Genel Sekreter Yardımcısı Oldu!
01.06.2021 13:25:52

 

SASKİ Eski Genel Müdürü Fatih Yıldız İTÜ Genel Sekreter Yardımcısı Oldu!

Samsun SASKİ'nin Genel Müdürlüğü’nden alınarak bir süre Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Fatih Yıldız İstanbul Teknik Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı oldu.

31 Mart seçimleri sonrası İstanbul'dan getirilen Fatih Yıldız bir buçuk yılın arından SASKİ Genel Müdürlüğü görevinden alınmıştı.

İstanbul seçimlerini AK Parti'nin kaybetmesi sonrası İSKİ'de’ki görevinden ayrılan Fatih Yıldız, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından SASKİ'nin Genel Müdürlüğü görevine getirilmişti.

Mersin doğumlu olan Fatih Yıldız'ın Samsun SASKİ Genel Müdürü olarak göreve başlamasının üzerinden bir buçuk yıl gibi bir zaman geçmesinin ardından, görevden alınarak Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapmıştı.

SASKİ Samsun SASKİ SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Mustafa Demir Samsun Büyükşehir Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ht     0000-00-00 Bunun neresi haber haber değeri olmayan işlerle uğraşmayın yook efendim ne imiş saski sekreteri itü ye sekreter olarak atanmış boş haber yapmayın
Advert
GALERİLER