Süleyman Arslan Adam Gibi Adamdır, Siz Kimsiniz?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Süleyman Arslan Adam Gibi Adamdır, Siz Kimsiniz?
03.10.2020 09:35:44

 

Süleyman Arslan Adam Gibi Adamdır, Siz Kimsiniz?

Elin gavuru şunu anlamış; Kürt olsun Türk olsun kendisinden ar ve namus hissi alındıktan sonra artık yuları eline geçiyor, istediği zaman biner istediğiniz zaman iner. Dolayısıyla düşman İstanbul Sözleşmesiyle tüm vatandaşları hedef alırken HDP’nin katalizörlüğünde de Kürtlere ayar verdi/ veriyor.

Benim senin gibi üç beş namuslu kimse, “ağır ol, bu böyle gitmez!” deyince de her taraflarından ses çıkıyor, bu adi şerefsiz kimselerin.

Vallahi de billahi de bu ifade yetersiz kalıyor bu ırz ve namus düşmanları için. Bakın ne diyorlar “14-17 yaş arası kızlar zina yapabilirler, ama Allah’ın meri Peygamberin kavli ile evlenemezler.”

Peki Allah aşkına siz olsanız bu insanları eleştirmek için hangi sözü söylerdiniz? Söz bulunamıyor arkadaş, ancak izleyici kitlesi yüksek bir televizyonun ekranında, canlı bir programda yüzlerine tükürseniz belki bir az değer.

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu(TİHEK) başkanı Süleyman Arslan erken evlilik mağdurlarının cinsel istismar suçundan yargılanmalarının doğru olmadığını söylemesi bazı ırz ve namus düşmanlarını kudurttu galiba.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER