TechToPay'in Avantajları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
TechToPay'in Avantajları
24.12.2020 08:59:39

 

TechToPay'in Avantajları

Yıllardır pazarlamacılar e-ticareti öne sürüyor ve e-ticaretin perakende sektörünü nasıl ele geçirmekte olduğundan bahsetseler de gerçek şu ki, e-ticaret perakende satışlarının belirli bir kısmını oluşturmaktaydı. Küresel düzeyde bakıldığında, 2019 yılı perakende satışlarının yalnızca %14,1'ini kapsamaktaydı. Diğer bir yandan, pandemi dönemi başlangıcı olarak değerlendirebilecek ilk vakanın açıklanmasından bu yana, küresel satışlar %30'un üzerine çıkarak %100'lük bir artış gerçekleştiği kaydedilmiştir.

Dönüşüm Başladı ve Artık Geri Dönüşü Yok

E-ticaret platformuna sahip bazı perakendeciler, müşterilerinin büyük bir kısmının salgın ortadan kalktıktan sonra tekrar eski alışkanlıklarına geri döneceğinden endişeli. Fakat araştırmalar bunun tam tersi olacağı yönünde. Yakın tarihte yapılan bir araştırmaya göre, online alışverişe geçen tüketicilerin yaklaşık %52'si eski yöntemlerine geri dönmeyeceklerini düşünüyor. Görünen o ki her yaştan kullanıcı, e-ticaretin sağladığı kolaylıkları bu dönemde keşfetmeye başlamış durumda. 

 

Çevrimiçi Satın Alma Kanalları Büyüyor

Her geçen gün daha fazla markanın dijital stratejilere yönelmesiyle, çevrimiçi satın alma kanalları kelimenin tam anlamıyla hayatlarının en parlak dönemini yaşamakta. Market Watch'un kısa bir süre önce yayınladığı rapora göre, Facebook gibi sosyal medya platformlardaki tüketici mesaj trafiği, uzun süreler karantina altında kalan ülkelerde %50’ den fazla artış göstermiştir. Bu nedenle tüketicilerin dijital platformlardaki verilerinin davranış analizi ve sosyal medya üzerinden doğru tüketici seçimi, e-ticaret sektörü için önemli bir potansiyel taşımaktadır.

 

Yarının Ödemelerini Güçlendirmek

Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, salgından önce de e-ticaretin geleceği küreseldi. Farklı pazarlardaki insanlar birbirinden benzersiz alışkanlıklara sahip olsalar da, hepsinin evrensel bir tüketici ihtiyaçları vardır.

 

Örneğin, hepsi alışverişlerinin şu şekilde olmasını istemekte:

- Basit

-Maksimum Hızda

TechToPay’in küresel ödeme ağ geçidi hem bu avantajları hem de çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen ödemeleri yönetebilmeniz için sizlere gerekli bütün altyapıya sahiptir. Bu da sizlere operasyonunuzun diğer adımlarıyla ilgilenmenize ve işletmenizi büyütmenize bolca olanak sağlar.

 

Eğer işletmenizin yerel kalmasını istiyorsanız, TechToPay size en uygun ve en güncel yerel ödeme yöntemini sunacaktır. Öte yandan, işlerinizi daha da ileriye taşımak, çalışanlarınız ve müşterileriniz için para birimi dönüşümlerini basitleştirmek istiyorsanız platformumuz sizler için en uygun seçenek olabilir.

 

TechToPay Gerçekte Nasıl Çalışır

Öncelikle TechToPay, hangi alanda olursanız olun ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, son derece uyarlanabilir bir platformdur. Satıcı ile müşterileri birbirine bağlar, dahil olan tüm taraflar için satışları çok daha kolay hale getirir ve satıcıların işletmelerini sınırlarının dışına çıkarmalarına yardımcı olur. 

 

TechToPay bunu nasıl başarıyor?  Kullanıcılarına dünya çapında çeşitli ödeme ağlarına ve yöntemlerine erişim sağlayarak. Buna ek olarak, platform, güvenliğinizi tamamen başka bir düzeye taşımanıza yardımcı olabilecek risk yönetimi yetenekleri de sağlar.

 

TechToPay'in kaynaklarıyla, yalnızca mevcut müşterileri mutlu etmekle kalmayacak, aynı zamanda yenilerini çekebilecek ve uzun süreli ilişkiler kurabileceksiniz. Son olarak, TechToPay’in optimizasyon yetenekleri sayesinde dönüşüm oranlarınız önemli ölçüde artacak.

 

TechToPay Kullanmanın Avantajları

TechToPay'i deneme konusunda hala kararsız mısınız? Fikrinizi netleştirecek daha somut bir şeyler mi istiyorsunuz? O zaman aşağıda TechToPay'in en önemli ürün avantajlarından bazılarını bulabilirsiniz.

-Yeni Pazarlara Açılmak

Sınır ötesi iş yapmak ilk sefer için kulağa ürkütücü gelebilir. Ancak ürünlerinizi daha kolay ve hızlı satmanıza yardımcı olacaktır. TechToPay ile dünyanın farklı yerlerindeki müşterilere hitap edebilir ve bölgedeki ödeme yöntemlerini kabul edebilirsiniz.

 

-Uluslararası Ödemeler

Tek bir entegrasyonla, TechToPay’in bankalar arası transfer ağına kolayca erişebilir ve 3. partilere 25 ülkede ödeme yapabilirsiniz. Dahası TechToPay, dünya çapında 30'dan fazla ülkeye destek sağlamakta ve önümüzdeki aylarda bu sayıyı önemli ölçüde arttırmayı planlamaktadır.

 

-Dolandırıcılık ve Risk Yönetimi

Çevrimiçi dolandırıcılık, her yıl milyarlarca dolarlık kayıptan sebep olmaktadır. TechToPay'in kullanışlı risk izleme araçlarını kullanarak dolandırıcılık riskini azaltırken işlemlerinizin geçerliliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 

-Dinamik Para Birimi Dönüştürme

Hedef müşterileriniz kim olursa olsun TechToPay ile ödemelerini anında kabul edebileceksiniz. 100'den fazla ödeme yöntemi ve 140 küresel para birimi ile, müşterinizi sizinle iş yapmadan önce parasını değiştirmeye ikna etmek zorunda kalmayacaksınız.

 

-Basit ve Sezgisel Entegrasyon

Birçokları için ödeme ağ geçidini değiştirmek çok fazla iş gibi gelebilmekte. Ancak TechToPay ile bunu hissetmeyeceksiniz bile. Tek bir entegrasyon ve POC ile ihtiyacınız olan her şeye erişebilir ve birkaç dakika içinde dünya çapında ödemeleri kabul etmeye başlayabilirsiniz.

 

Bazı e-ticaret işletmeleri devam eden krize karşı tamamen bağışıklığı olmasa da, sektör bir bütün olarak zirveye tırmanacaktır. COVID-19'un etkisi, aslında sadece insanların çevrimdışından çevrimiçi perakendeye geçişini hızlandırdı.

 

TechToPay gibi platformların kullanılmasıyla, satıcılar kriz sona erene kadar kendilerini başarılı olacak şekilde konumlandırabilecekler. Krizi fırsata çevirebilmek adına atılan bu adım ileride ciddi kazançları beraberinde doğuracaktır.

 

TechToPay Limited İngiltere'de kurulmuş bir şirkettir (şirket numarası 07993747) ve ödeme hizmetlerinin sağlanması için Birleşik Krallık Mali Tutum Otoritesi (FRN 622935) tarafından yetkilendirilmiştir.

TechToPay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER