Ufka Yolculuk Samsun İl Ödül Töreni Gerçekleştirildi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ufka Yolculuk Samsun İl Ödül Töreni Gerçekleştirildi
19.09.2022 15:25:01

 

Ufka Yolculuk Samsun İl Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Server Yaşam Vakfı tarafından tüm Türkiye'de, Samsun'da da Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından organize edilen, Sağlıklı Düşünme konulu 10. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması Samsun il ödül töreni gerçekleştirildi.

İlkokul, ortaokul, lise ve yetişkin kategorilerinde yapılan yarışmamızda ilk 15'e giren yarışmacılara ödülleri takdim edildi.

Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Osman Doğan yaptığı konuşmada; “Ufka Yolculuk Yarışmamız özenle seçilen konular ve kitaplarla toplumun büyük ilgisini kazanarak, topluma faydalı olmayı ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı gaye edinmiştir. Güzel bir geleceğin, iyi niyetli, insaf sahibi, güzel ahlaklı, temiz kalpli ve doğru düşünen gençler yetiştirmekle mümkün olacağına inanıyoruz. Bu seneki 10. Ufka Yolculuk “Sağlıklı Düşünme” konulu yarışması ile bugün ve yarın için sağlıklı düşünen nesillerin yetişmesinde pay sahibi olmayı ve çocuklarımızda doğru kaynaktan doğru bilgilerle farkındalık oluşturmayı amaçlamaktayız. İlimizde dereye giren 60 yarışmacımıza başarılarından dolayı ödüllerini ve başarı sertifikalarını takdim edeceğiz. Tüm yarışmacılarımızı ve danışman öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yarışmacılara ödülleri, sponsorlar, destekçiler ve Yıldız Gençlik Kulübünün yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

Ufka Yolculuk Samsun İl Ödül Töreni Gerçekleştirildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri