Samsun Haber
Giriş Tarihi : 17-01-2024 12:14   Güncelleme : 17-01-2024 13:42

Samsun’un Merkez Partisi Haline Geliyoruz!

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığı Asarcık ile Salıpazarı İlçe Belediye Başkan Adaylarını açıkladı.

Samsun’un Merkez Partisi Haline Geliyoruz!

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığında yapılan basın açıklamasıyla, Samsun Asarcık İlçesinde Hidayet Belik ile Samsun Salıpazarı ilçesinde Alim Çakır’ın belediye Başkan adaylıkları açıklanarak adaylar basına tanıtıldı.

SAMSUN’UN MERKEZ PARTİSİ HALİNE GELİYORUZ

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney, Salıpazarı ile Asarcık belediye başkan adaylarının açıklandığı basın toplantısında yaptığı konuşmada Yeniden Refah Partisi’nin Samsun’da merkez parti haline gelmeye başladığını belirterek, açıklayacakları belediye başkan adaylarının Samsun’un bütün ilçelerinde yalana ve talana dur diyecek ve ilçelerinin kalkınması için canla başla çalışacak şaibesiz isimlerden oluşacağını kaydetti.

Güney şöyle devam etti;

“Yaptığımız çalışmalar ile Asarcık ilçesinde ve Salıpazarı ilçesinde seçimi kazanacak yetenekte bilgide ve tecrübede iki arkadaşımızı tespit etti. Bu arkadaşlarımızdan birisi Asarcık ilçesinde Hidayet Belik. Hidayet Belik Asarcık’ta esnaf, Ak Parti’de belediye meclis üyeliği yaptı. Daha önceden AK Parti’den istifa ederek Yeniden Refah Partisine geçti. Bize belediye başkanlığı müracaatında bulundu. Biz de yapmış olduğumuz inceleme ve araştırmalarda İlçe teşkilatımızın da oluruyla Asarcık belediye başkan adaylığını bugün ilan ediyoruz.

Biliyorsunuz Cumhur İttifakı Samsun’da üç tane ilçe belediyesi MHP’li kardeşlilerimize bırakıldı. Bunlar Asarcık, Salıpazarı ve Alaçam…

DOĞRUYA DOĞRU YANLIŞA YANLIŞ

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki biz doğruya doğru yanlışa yanlış diyen bir partiyiz. En son 2024 bütçesine ret oyu verdik. Çünkü o bütçe rantiye bütçesiydi.

Samsun’un doğu tarafının iç kesiminde Salıpazarı’nda uzun süre belediye başkan yardımcılığı yapmış orada bütün köylere hizmet götürmüş bir belediye başkan adayı tespit ettik. Belediye Başkan Adayımız Alim Çakır.

Biz basın mensubu arkadaşlarımıza kıymetli başkanımla beraber öncelikle şunu söylemek istiyoruz, bizi takip etmeye devam edin. Açıklayacağımız Samsun ilçe belediye başkan adaylarımızla Samsun’da yeni bir dönemin başladığına şahit olacaksınız….”

 

adminadmin