Kiralık Hasta Yatağı Modelleri
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kiralık Hasta Yatağı Modelleri
05.09.2023 09:53:09

 

Kiralık Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yataklarının temel amacı bireyler için güvenli ve rahat bir ortam yaratmaktır.

Hasta yatağı kiralama günümüzde özellikle evde bakılan hastalar için önemli bir hizmettir. Hastalık, yaralanma veya tıbbi koşullar nedeniyle hareket kabiliyeti kısıtlanmış veya uzun süreli istirahate ihtiyaç duyan bireylere destek ve rahatlık sağlamak amacıyla tasarlanmış olan hasta yataklar özel ürünlerdir. Hastaların konforunu artırmak ve iyileşme süreçlerini kolaylaştırmak hedefiyle, hastanelerde, bakım evlerinde ve evde bakım ortamlarında geniş bir şekilde kullanılmaktadır.

Hasta yataklarının temel amacı bireyler için güvenli ve rahat bir ortam yaratmanın yanı sıra sağlık profesyonellerinin gerekli bakımı eksiksiz bir şekilde sunabilmelerine olanak tanımaktır. Bu yataklar farklı ihtiyaçlara yönelik özellikler sunan ve çeşitli tipte ve konfigürasyonda gelen ürünler olarak çeşitlilik gösterir.

Bu kapsamda sunduğumuz farklı modelleri rahatlıkla inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarına karar verebilirsiniz.

Mar-Care Marmara Dört Motorlu Asansörlü Tam Abs Hasta Karyolası

Kiralık hasta yatağı modelleri arasında bu modelde karyolanın baş ve ayak ucunda trenlendenburg fonksiyonu bulunmaktadır. Dört adet piston motor sayesinde ters trenlendenburg ve yukarı-aşağı hareketler gerçekleştirilir.

Kolay kullanımlı ergonomik el kumandasıyla donatılan bu karyola, yaklaşık olarak 180-250 kg ağırlığında hastalar için idealdir. Karyolanın başlık ve korkulukları, antibakteriyel özellikli Abs malzemeden üretilmiştir.

Mar-Care Marmara Dört Motorlu Alman Ahşap Ev Tipi Hasta Karyolası

Karyolanın iç bölümü lata malzemeden yapılmış olup baş ve ayak ucunda, asansör ve trend fonksiyonlarına sahiptir.

Yan korkuluklar çift sistemlidir ve ahşap malzeme kullanılmıştır. Karyola kumandasında çocuk kilidi bulunur. 300 kg taşıma kapasitesine sahip olan bu karyola, standart karyolalara göre daha geniş bir alana sahip olup hastalara rahat bir alan sunar. Hasta yatağı kiralama hizmetlerinde yapılabilecek tercihlerden bir tanesidir.

Mar-Care Marmara Çift Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası

EKO sınıfına özel üretim olan bu karyola modeli, tercih edilen modeller arasında yer alır. 90 derece baş kısmı kalkabilir ve tekerlekleri kilitlenebilir. 150 kg taşıma kapasitesine sahip olan bu karyola da hasta yatağı kiralama ile kullanılabilmektedir.

Mar-Care Marmara Çift Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Karyolası

Bu çift motorlu hasta karyolası, ayak ve baş ucunu bağımsız olarak hareket ettirme imkanı sunar. Alüminyum korkuluklar sayesinde hasta, korkuluklara dokunmadan rahatça yataktan inebilir. 150 kg taşıma kapasitesine sahip olan karyola, kalem pil ile çalışabilen bir motor sistemiyle donatılmıştır.

Mar-Care Marmara Çift Motorlu Tam Abs Hasta Karyolası

Hasta yatağı kiralama hizmetlerinde bu model, ABS başlık ve korkuluklara sahip çift motorlu bir hasta karyolasıdır ve yaklaşık olarak 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Başlık ve yan korkuluklar, antibakteriyel malzemeden üretilen ABS özellikte olduğu gibi, yan korkuluklar aynı zamanda hava amortisörlü özellik taşır.

Mar-Care Marmara 3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası Alüminyum Korkuluklu

Hasta yatağı kiralama hizmetlerinde Mar-Care Marmara 3, alüminyum korkuluklara sahip üç motorlu bir hasta karyola bulundurmaktadır. ABS başlık ve asansör sistemi, anti-dekübit lazer kesimli ortopedik yatak şiltesiyle birleşir. 150 kg taşıma kapasitesine sahip olan karyola, CNC teknolojileri ile üretilmiştir.

Mar-Care Marmara Üç Motorlu Tam Abs Asansörlü Hasta Karyolası

Bu model, 300 kg taşıma kapasitesine sahip üç motorlu bir hasta karyolasıdır. ABS başlık ve korkuluklara sahip olan bu karyolanın dört adet yan ABS korkuluğu hava amortisörlü özellik taşır.

Hasta yatağı kiralanıyor mu diyorsanız bu hizmetler kapsamında olumlu yanıt verilebilir. Eğer hem hastanız hem de sizin için en uygun olan yatakları kiralamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek, kısa süre içerisinde çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Ev tipi hasta yatağı fiyatları hangi yatağın kiralanmak istendiğine ve bunun kaç olduğuna göre değişmektedir. Dolayısıyla fiyatlar her hasta için farklılık göstermektedir. Ancak uygun fiyatlar ile size sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı