Samsun Haber
Giriş Tarihi : 30-01-2024 14:40

Mevcut siyaseti ve sosyal iklimi değiştirmeye adayız!

SAM- MED ( Samsun Sosyal Medya Gazeteciler ve Yazarlar Derneği ) Başkanı Ümit ŞAŞMAZ, Sam- Med Onursal Başkanı Kerim SARILAR ve Yönetim Kurulu üyeleri; Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı ve Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt'u ziyaret etti.

Mevcut siyaseti ve sosyal iklimi değiştirmeye adayız!

SAM-MED'den yapılan konuyla ilgili açıklama şöyle:

" SAM-MED Yönetim Kurulu üyemiz Oktay Zerrin; kendisine ait 3 şiir kitabını, SAM-MED Cemiyeti Derneği Başkanı Ümit Şaşmaz ise, derneğe ait olan kitapları, Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt'a hediye ettiler.

Yeşilyurt, seçimleri kazanabilmek için; Gelecek Partisi'nin yoğun bir çalışma temposuna girdiğini, amaçlarının Samsun Belediye Başkanlığı'nı kazanmak olduğunu, partilerinin yaptığı ve yapacağı çalışmalara hız kesmeden devam ettiğini dile getirdi.

Hiçbir adayı küçümsemediklerini de sözlerine ekleyen Yeşilyurt, “Onlar mevcut siyasi akışı devam ettirmeye adaylar, biz ise mevcut siyasal akışı ve sosyal iklimi değiştirmeye adayız. Yani umut oluşturmaya adayız. Onlar ise mevcut koşulları devam ettirmek adına söylemlere hep aynı şekilde devam ediyorlar" diye konuştu.

SAM-MED Başkanı Ümit Şaşmaz ve yönetim kurulu üyeleri de; dernek olarak her partiye eşit mesafede olduklarını belirttiler.

Samsun Sosyal Medya Gazeteciler ve Yazarlar Derneği( SAM-MED) Başkanı ve Yönetim Kurulu Mustafa Yeşilyurt'a belediye başkanlığı seçimlerinde, başarılar dilerken, ziyareti kabul ettiği için Mustafa Yeşilyurt’a teşekkür ettiler."

Haber Merkezi- Samsun

adminadmin