Samsun Haber
Giriş Tarihi : 13-05-2024 17:17

Samsunlular İlyas Topsakal'ı Mecliste Ziyaret Etti

SAMKON Genel Başkan Vekili ve ASFED ve ASİYAD Genel Başkanı Osman Yılmaz ve beraberindeki heyet MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İlyas Topsakal’ı Ankara'daki ofisinde ziyaret etti.

Samsunlular İlyas Topsakal'ı Mecliste Ziyaret Etti

ASFED ve ASİYAD Başkanı Osman YILMAZ, ASFED YİK Başkanı, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa YILDIZ, ASİYAD YİK Başkanı, Alp Özler Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Dursun GECE, ASFED YİK Üyeleri, TŞOF Başkanı Fevzi APAYDIN , Sivil Havacılık E. Genel Müdürü Bahri KESİCİ, ASFED Denetim Kurulu Başkanı Cesur ÇİFTÇİ, ASFED Disiplin Kurulu Başkanı Fatih TÜRLEK, ASFED Kadın Kolları Başkanı Neriman Demir KURU, ASFED Gençlik Kolları Başkanı Aydın ŞIK, ASFED Kurucu Derneklerinden Çarşambalılar Derneği Başkanı Ahmet VARLI, Tericeliler Derneği Başkanı Necati COŞKUN, Vezirköprülüler Derneği Başkanı, MHP Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel TOSUN, Samsunlular Derneği Başkanı İsa KONUK, ASFED ve ASİYAD Yönetim Kurulu Üyeleri ile , MHP Samsun Milletvekili, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İlyas TOPSAKAL’ı makamında ziyaret etti.

MHP Samsun Milletvekili İlyas Topsakal, kendisini ziyarete gelen ASFED ve ASİYAD Yöneticilerine ve Üyelerine çok büyük bir ilgi ve yakınlık gösterdi.

Her iki kuruluşun da Genel Başkanı olan Osman Yılmaz, kendilerini sıcak ilgi ve samimi bir hava içerisinde kabul eder, büyük bir nezaketle misafirperverlik gösteren İlyas Topsakal’a Şahsi ve yönetim kurulu adına teşekkür etti.

adminadmin