DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Zuhal GÜNDÜZ
Zuhal GÜNDÜZ
Giriş Tarihi : 21-02-2024 18:19

Öz değeri olmayanın özgüveni nasıl olsun!

Özgüven önemli evet.

Lakin öz değersiz öz güven nereye otursun?

Kendi öz kültürüne, geçmişine atalarına yabancıdan kime ne hayır gelsin!

Ortam karışık ortam puslu… Ortam yalan dolanla dolu…

Düşmanlarına yalakalıkla itibar devşirmeye çalışan nadideler…

Kiralık beyinli (siz), seçilmiş enstrümanlar…

Atalarının savunduklarına saldırıp yükseldiğini sanan zavallılar…

Uğruna mücadele edebilecekleri, kendilerini adayacakları değerleri olmayanlar…

Başkalarını taklit hayatlarıyla günü kurtarmaya çalışanlar…

Ortalık alev ateş yanarken saçlarını tarayan dilsiz şeytanlar…

Kötülüğü kalpleri titremeden seyreden pasif kötüler…

Ruh köklerine zehirli sarmaşıklar dolanmış gündem değiştiriciler…

Algı krallığının talepkâr müşterileri…

Bana dokunmayan yılan bin yaşasını geçip yılanı elleriyle besleyenler…

Sadece başını değil tüm vücudunu yerin bin kat dibine gömüp ahmaklığın zirvesine çıkanlar…

Size ve sizin gibilere rağmen tevhidi tasdik eden kalbimizle Allah’ın (cc.) izniyle Mescidi Aksa da Fetih namazı kılacağımız günler yakındır!

Bilin istedim.

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Emin Gaffar 1 ay önce
Sizin mantığınızla öz değer dediğiniz tamamen yabancı, Arap çöllerinden ithal değerlerdir! Doğru olan ne varsa alır,öz değer yaparız, yanlış olanı değiştiririz. Mantık bu olmalıdır.
Zuhal GÜNDÜZ

Zuhal GÜNDÜZ

DİĞER YAZILARI Zaferin Yakındır Ey Filistin! İsrail’i Sonsuza Kadar Boykota Devam! İsrail soykırım yapıyor! Ben filistin çocuğuyum! Son Gülen İyi Gülecek! Elimize kan bulaştı! Kişisel gelişim mi istiyorsunuz, müslüman yaşayın! Keşfederdik Dünyayı Dört Baştan Batıya insanlık yükleniyor! Karama Karalama Oku Oku Anla-1 Tek Kişisel Gelişim Kitabı Kuran-I Kerim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının Açıklamaları Şifa İnançsızlığın Ağırlığından Kurtulma Bir De Böyle Düşün O Zaman... Ene-l Hak... Kaygılıyım! Seçimden Önce Elif Be- Te, Seçimden Sonra LGBT! İstikametin Cennet Olsun… Kendi Cesedimizin Elinden Tutarak Kabire...! Sanmaydı Aslında Öyle Değildi... Artık Melekler Şahit Değil, Dinine İmanına! Ne Üzerinden Neye Saldırı Çabası! Bugün Yaşamak İçin Güzel Bir Gün Şeytanların Kardeşleri Git İntiharına Namaz Kıl Vakitlisinden!” İslam’ın Şiarı Kurban... Altı Kızımla Birlikte... Seçilmiş Bir Derdin Müptelasıyım! Bugün Günlerden Ayasofya! Dua da Kelimeler Ayrı Bir Özen Ayrı Bir İlgi İster... Ey İman Edenler İman Edin...! Başkomutan Dedi İnin Meydana! İndik Sahip Çıktık Aziz Vatana! Beklenen Gün...! Barolar “Örgütlenme Özgürlüğü Hiç Bir Örgüte Üye Olmama Özgürlüğünü de Barındırır.” Avukatları Kabul Eden İlk Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan 2M Artı 2T Sayın Gül Eski Dost Düşman Olmaz! Pislikler Hep Klozetlerin İçinde Mi Olur! El-Cevabu Ahmakü’s Sükut! “Çocuklarınıza Sahip Çıkın! Sonra Bizim Başımıza Sıkıntı Oluyorlar!!!” Biz Avukatlar 29.06.2020’de TBMM’de Buluşuyoruz! Aldırmazlık Maskesini Çıkarın Artık! Her Koyun Kendi Bacağından Asılmaz! “Adalet’in kendisine anlatın hadi Bütün bu olup biteni!” “Asr-ı Saadet Başlangıcı Mevlid-i Nebi” “İnsanların en şerlileri…” Seven sevdiğini göstersin! “ Terzi sürekli ölçmek…” ​“Anne sevgisi bedava…” Terör sevici siyasetçilere! “İmtihan…” Başlarım sizin Kürdistan davanıza! Bakış açını değiştir, Hayatın değişsin! Hicri Yılbaşı Hicretimiz Allah’a ve Resûlüne… İslam Davasının Aziz Mücahide’si Şule Yüksel Şenler… Anne lütfen ölme... ölmek istemiyorum! Bölüşürsek tok oluruz bölünürsek yok oluruz! Kurban gelenek değil! İbadettir! Kirpi mesafesi “Bindik bi alamete gedeyoz gıyamete!” Ruhu Yazı İle Ölümsüzleştirme Macerası… Ak kurt ya da bozkurt değil… Müminim! 15 Temmuz İşbara Alp; Kurt Kaya Çöz Elini! Selam millet ben İstanbul sözleşmesi! Gerçeğin kutsal vizyonu!
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA