Samsun Haber
Giriş Tarihi : 13-02-2024 17:58   Güncelleme : 13-02-2024 18:05

Adnan Topal’dan Esnafa Milli Görüş Mesajı

Yeniden Refah Partisi Ladik Belediye Başkan Adayı, Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

Adnan Topal’dan Esnafa Milli Görüş Mesajı

Samsun’un Ladik ilçesinde Ak Parti’den aday gösterilmemesinin ardından, Yeniden Refah Partisi’den Ladik Belediye Başkan Adayı olan Adnan Topal, seçim çalışmaları kapsamında ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Topal, esnafa milli görüş belediyeciliğinin vizyonunu ve projelerini anlattı. Topal, “Ladik’i hak ettiği hizmete kavuşturacağız” dedi.

Belediyenin Kapıları Herkese Açık Olacak

Topal, esnaf ziyaretlerinde vatandaşların talep ve sorunlarını da dinledi. Topal, belediyenin şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla çalışacağını vurguladı. Belediyenin kapılarının herkese açık olacağını söyleyen Topal, “vatandaşlarımızın görüş ve önerilerine değer vereceğiz, Ladik’i birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Topal, esnaf ziyaretlerinde kendisine gösterilen ilgi ve destekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Topal, “Esnafımızın yanındayız. Onların sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız. Esnafımızın refahı, Ladik’in refahı demektir” ifadelerini kullandı.

Topal, seçim çalışmalarına aralıksız devam edeceğini belirtti. Topal, “Ladik halkı bize güveniyor. Biz de onlara layık olmak için çalışıyoruz. Ladik’i hak ettiği hizmete kavuşturacağız. Ladik’i milli görüş belediyeciliğiyle tanıştıracağız” dedi.

HABER:Sonkan Kaya

 

adminadmin