Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-01-2024 11:39   Güncelleme : 27-01-2024 12:04

Ak Parti’nin Çarşamba’da Kafası İyice Karıştı!

AK Parti’nin Samsun Çarşamba’da iki gün içinde Taner ve Dündar arasında yeni anket yapacağı ve anket sonuçlarına göre karar vereceği öğrenildi.

Ak Parti’nin Çarşamba’da Kafası İyice Karıştı!

Diğer yandan AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ın Hüseyin Dündar defterini açmamak üzere kapattığı da konuşuluyor.

Görülen o ki Hüseyin Dündar’ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilmemesi AK Parti’ye pahalıya mal oluyor.

Hüseyin Dündar’ın hem büyükşehir adaylığı hem de Çarşamba’da Yeniden Refah Partisi’nden aday olma ihtimali en fazla Yusuf Ziya Yılmaz’ı çaresiz bırakıyor.

Hatta kulislerde “Hüseyin Dündar, Aday olmasaydı YZY çoktan Samsun’u istediği gibi şekillendirecek, şehrin imparatoru sancak beyi olacaktı şeklinde yorumlarda yapılıyor.

Yeniden Refah Partisi'nin yakın markaja aldığı Hüseyin Dündar, AK Parti’deki tüm ayak oyunlarına rağmen AK Parti’den gelecek teklifi bekliyor gibi görünüyor.

Çarşamba'da cami de markette insanlar gördüğü her yerde Dündar'ın etrafını sarıyor;

“Seni tekrar başkan olarak görmek istiyoruz Hüseyin başkanım" diyorlar.

Öte yandan Hüseyin Dündar’ın dün akşam paylaştığı Çarşamba videsu izlenme rekorları kırıyor… Videoya yapılan yorumlar ise Dündar’ı hangi parti henüz olmasa da yeniden Çarşamba Belediye Başkanı yapabilecek kadar etkili;

“Sadece senin yaptığın hizmetler var başka 5 yıldır göremedim hazıra konanlar çok kıymet bilen yok…”

“Sayın Başkanım ben Tekkeköylüyüm ama gördüğüm kadarıyla Çarşamba sizi seviyor ve sizi bekliyor. Halkın talebini geri çevirmeyin Çarşamba ve tüm Samsun sizi seviyor. Halka hizmet Hakka ibadettir.”

“Hüseyin Dündar Çarşamba’da bir milattır bilenler biliyor bilmeyenler de bilsin daha yapılacak çok işin var başkanım Allahım yolunu Açık etsin her zaman yanındayız…”

“Çarşamba bıraktığınız gibi kaldı başkanım herzeye yarım kaldı başkanım sizden başka kimse sahip çıkmaz çarşambaya yeniden seni istiyoruz halk seni istiyor sayın başkanım…”

“Çarşamba’yı çöpten temizleyen başkan elif gibi dimdik duran başkanım çarşamba seni tekrar istiyor gönüllerin başkanı bu er meydanında galip geldiğinde sizi daha iyi anlayacaklar saygılar sunarım hayırlı akşamlar dilerim yanınızdayız…”

adminadmin