Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-02-2024 11:39

Artık Sorunları Çözme Vaktidir!

Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt seçim çalışmalarına İlkadım’da pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek devam etti.

Artık Sorunları Çözme Vaktidir!

Yeşilyurt burada yaptığı konuşmada, “Çalışmalarımıza başladığımız günden beri, şehrimizde umudu yeşertmek için kararlı adımlar atmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza ve hemşerilerimize umut oluşturmak için sahada aktif bir şekilde çalışıyoruz. Artık el ele omuz omuza vererek, çözümleri konuşmanın ve uygulamanın vaktidir. Vatandaşlarımızla bir araya geldikçe, umudun yeşerdiğini ve bizlere olan inancın arttığını görmek bizi son derece mutlu ediyor. Paylaştığımız çözüm önerileri ve projelerimizle, şehrimizin geleceği için güven ve umut inşa etmekte olduğumuzu görmek, bize büyük bir memnuniyet veriyor” diye konuştu.

Yeşilyurt şöyle devam etti;

“Hemşerilerimizin desteğiyle, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirme yolunda kararlılıkla ilerliyoruz. Birlikte çalışarak, sorunları değil çözümleri konuşmak ve hayata geçirmek adına adımlarımızı güçlendiriyoruz. Umudu büyüterek, şehrimizin geleceğine birlikte yön vereceğiz”

adminadmin