Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-03-2024 16:40

Bir Partinin Değil İlkadım’ın Adayıyım!

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammed Okutan, Karasamsun Mahallesinde vatandaşlara hitap etti. Okutan, önümüzdeki seçimlerin bir genel seçim değil, yerel seçim olduğunu hatırlatarak, bu seçimde partilerin ve genel başkanların değil adayların ve projlerin yarışması gerektiğini söyledi.

Bir Partinin Değil İlkadım’ın Adayıyım!

Partizanca yaklaşımlardan uzak durduklarını belirten Okutan,  ‘‘Biz bir siyasi partinin adayı değil, İlkadım’ın adayıyız. Biz İlkadım’a hizmet etmek için geliyoruz. İlkadım’ı daha güçlü bir geleceğe taşımak ve çocuklarımıza daha güzel bir İlkadım bırakmak için mücadele ediyoruz. Hizmette partizanlığa müsamaha göstermeyeceğiz.’’dedi.

MİLLETİMİZ BİZE GÜVENİYOR

Herkesin farklı siyasi tercihleri olabileceğini ancak yerel seçimlerde partilere ve genel başkanlara bakarak oy kullanmak yerine adaylara ve projelere bakarak oy kullanılması gerektiğini kaydeden Okutan, ‘‘31 Mart’ta sandık başına giderek bir tercihte bulunağız. İlkadım’ı 5 sene boyunca yönetecek bir başkan ve belediye meclisini seçmiş olacağız. Hiçbir siyasi partinin genel başkanı gelip İlkadım’ı yönetmeyecek. Burda bulunan başkan burayı yönetecek. O yüzden diyoruz ki, adaylara bakın, adayların projelerine bakın. Biz kendimize ve projelerimize güveniyoruz. Milletimizin de bize güvendiğini gittiğimiz heryerde hissediyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

adminadmin