Samsun Haber
Giriş Tarihi : 20-01-2024 12:47

Bu Seçimler Samsun İçi Bir Yol Ayrımı Olacaktır!

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney seçim çalışmaları kapsamında Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Salih Mürzioğlu, Samsun Of Çaykara Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Osman Nuri Sarı ile Samsun Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu Başkanı Ayşe Kastaş’ı ziyaret etti.

Bu Seçimler Samsun İçi Bir Yol Ayrımı Olacaktır!

Güney ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarında, “Samsun’da Milli Görüş Belediyeciliğine, ahlaklı belediyecilik anlayışına dönme vakti gelmiştir” diyerek, Samsun'da rant belediyeciliğini sona erdirmek için yola çıktıklarını sözlerine ekledi.

YRP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney şunları kaydetti;

“Bu belediye seçimleri önceki seçimlerden farklı bir seçimdir. Bunun birkaç sebebi vardır. Bunlardan en önemlisi Samsun’da Yeniden Refah Partisi merkez partisi haline gelmiştir.

SAMSUN İÇİN YOL AYRIMI

Muhalefetin de İktidar partisinin de merkezinde biz varız. Muhalefet de iktidar partisi de bizin açıklamalarımıza, faaliyetlerimize bakarak pozisyon belirliyorlar. Biz ne dersek ona göre konuşuyorlar. Çünkü artık herkes fark etti ki, Samsun’da Milli Görüş belediyeciliği çok ciddi bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır.

Biz Samsun’un yalan, talan ve israf belediyeciliğine mahkum olmadığını göstermek için hizmete talip olduk. Hamdolsun sahada gördüklerimiz bizi ziyadesiyle memnun ediyor.

Her gittiğimiz yerde bizlere ilgi, yakından alaka var. Samsunumuz bu seçimlerde bir yol ayrımının eşiğindedir. Önümüzdeki seçim, Samsun’un yerel yönetimler alanında hangi yolda yürüyeceğini tercih edeceği son derece önemli bir seçim olacak.

Ahlakın, maneviyatın, hakikatin, doğrunun, adaletin hakim olduğu anlayış tek çaredir. Millete hizmeti ibadet olarak yapan anlayış tek çaredir. ‘Halka hizmet Hakk'a hizmettir’ anlayışıyla hareket eden kadrolar tek çaredir. Makam ve rakam için değil Allah rızası için siyaset yapan kadrolar tek çaredir, milli görüş tek çaredir, Yeniden Refah tek çaredir.

Siyaseti ticaret olarak gören, çıkar odaklı siyaset anlayışlarının milletimize unutturduğu milli görüş belediyeciliğine, ahlaklı belediyeciliğe dönme vakti gelmiştir"

adminadmin