Samsun Haber
Giriş Tarihi : 23-02-2024 16:48

Çalışma Barışı Kalmamıştır

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde İlkadım Belediyesi’nin kaybolan beş yılını telafi edebilmek için gece gündüz çalışarak, eksik olanları tamamlayacaklarını ve yapılmayanları yapacaklarını kaydetti.

Çalışma Barışı Kalmamıştır

Kurnaz seçim çalışmalarına hız vererek,  Samsun Fırıncılar Odası Başkanı Yılmaz Yiğit’i, Derecik Mahallesi Yardımlaşma, Dayanışma ve Dayanışma Derneği’ni ve Samsun Balkan Türkleri Derneğini ziyaret etti.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz Ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, İlkadım Belediyesi’ni düşmüş olduğu yönetilemezlik batağından kurtarmak için göreve talip olduklarını belirterek, “İlkadım Belediyesi, hem maddi olarak hem de manevi anlamda bir bataklığa saplanmış durumdadır” dedi.

Kurnaz şöyle devam etti;

“Belediye’nin ekonomik olarak iyice zayıflayarak güçsüz duruma düştüğünü artık mahalle aralarında, çay ocaklarında konuşulur hale gelmiştir.

Çalışma Barışı Kalmamıştır

Belediye personelinin çalışma barışı kalmamıştır. Belediye işçisi, bu ay maaşımı alabilecek miyim diye düşünmekten iş yapamaz hale gelmiştir. Bütün bunların tek çözümü vardır. O da Elbette Türkiye’de yönetim anlamında destanlar yazmış olan Ak Parti Belediyeciliğidir. Belediyeyi bu yönetilemez bataklığından sadece AK Partili bir belediye başkanı kurtarabilir. AK Parti dışında gelip de sizden oy isteyenlere asla itibar etmeyin. Kanmayın, kandırılmayın.

Gelin hep birlikte İlkadım’ın bir beş sene daha iş yapamaz, yönetilemez bataklığında saplanıp kalmasına göz yummayalım. Gelin hep birlikte belediye yönetimini bu bataklıktan kurtaracak olan, AK Parti’nin hem maddi hem de manevi olarak İlkadım’ı layık olduğu, hak ettiği yerlere taşıyacak olan AK Kadrolarına teslim edelim”

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım Belediyesi’nde çalışma barışını yeniden tesis edecek, bankamatik personel anlayışına son verecek, çalışanların uyum için iş üretmesini saylayacak iradenin yine AK Parti Belediyeciliği olduğunun altını çizerek, sözlerini İlkadım Belediyesi’nin hem Samsun Büyükşehir Belediyesi’yle ve hem de merkezi yönetimle uyum içerisinde çalışabilmesi ve beş yılda on beş yıllık iş üretebilmesi için doğru tercihin Cumhur İttifakının adayının iş başına gelmesi olduğunu vurguladı.  

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, ziyaretlerinin ardından Cumhur İttifakı AK Parti Kavak Belediye Başkan Adayı İbrahim Sarıcaoğlu’nun seçim koordinasyon Merkezi açılışına da katıldı.

 

 

 

adminadmin