Ekonomi
Giriş Tarihi : 19-01-2024 17:43

Cem Seymen Türkiye Ekonomisini Değerlendirdi

Ekonomist Gazeteci Cem Seymen Türkiye ekonomisini değerlendirdi

Cem Seymen Türkiye Ekonomisini Değerlendirdi

Samsun Genç İş İnsanları Derneği'nin aylık iş yemeğinin konuğu gazeteci-ekonomist Cem Seymen oldu. Seymen ekonomik gündeme ilişkin fikir ve görüşlerini genç iş insanları ile paylaştı

Samsun Genç İş İnsanları Derneği'nin 8. dönem ilk iş yemeği Ramada Plaza by Wyndham Samsun Oteli'nde gerçekleşti. İş yemeğine konuk olarak katılan gazeteci-ekonomist Cem Seymen, yemek öncesinde 'Türkiye ekonomisi 2023'ü nasıl kapattı? 2024 neler getirecek?' konularında tespit, fikir ve görüşlerini genç iş insanları ile paylaştı.

Sunumun ardından SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir, Cem Seymen'e günün anısına Atatürk Onur Anıtı maketi ve isminin yazılı olduğu Samsunspor 100. yıl forması hediye etti.

SAMGİAD GÜÇLENİYOR

İş yemeğinde bir konuşma yapan SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir, SAMGİAD'ın genel kurulun ardından güçlenerek yoluna devam ettiğini belirterek, ''Bugün aramıza katılan yeni üyelerimizle birlikte 215 üyeye ulaşarak büyümeye ve güçlenmeye devam ediyoruz. SAMGİAD hiç bir siyasi ideolojiye sahip olmayan, şehrinin menfaatleri doğrultusunda Samsun için çalışan Samsun'un en aktif, en genç, en dinamik sivil toplum kuruluşudur.  Şehrinin her kesiminden kabul görmüş bir dernek olarak görevimizi devam ettirmek ise en büyük hedefimizdir'' dedi.

AİDİYET VE İLETİŞİM

Göreve geldiklerinde hızlı bir şekilde çalışmaya başladıklarını ifade eden Demir, ''8. dönemin temasını aidiyet ve ve iletişim olarak belirledik. Bu anlayışla yola çıktık. Birbirimizle olan iletişimimizi üst seviyeye taşıyarak ve birbirimizle olan ticari ağı genişletmek ilk öncelikli hedefimiz. Her bir yönetim kurulu üyemizin oluşturduğu gruplarla kahvaltılar yaparak projemizin ilk ayağını gerçekleştirdik. Amacımız oluşturduğumuz gruplarla ailemiz içindeki kopuklukları giderek iletişimi güçlendirmek'' dedi.

YENİ ÜYELERE KATILIM BELGESİ

Konuşmaların ardından derneğe yeni katılan üyelere gazeteci-ekonomist Cem Seymen ve SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir tarafından katılım belgeleri sunuldu.

adminadmin