Güncel
Giriş Tarihi : 12-11-2023 09:40   Güncelleme : 12-11-2023 10:07

CHP Akçakoca’nın Acemi Başkanı

Acemi Başkan Komutanın Başını Derde Soktu

CHP Akçakoca’nın Acemi Başkanı

CHP'nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, gecenin ilk konuşmasını da teamüllere aykırı olarak Jandarma Komutanı'na yaptırdı.

CHP Akçakoca İlçe Örgütü tarafından düzenlenerek 27 Ekim 2023 Cuma akşamı gerçekleştirilen Cumhuriyet Balosuna İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz'un gerçeğe aykırı olarak "Kaymakam da katılacak siz de gelin " diyerek  davet ettiği Akçakoca İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Ünlü'nün,  siyasi parti etkinliğine katılması nedeniyle başının derde girdiği öğrenildi.

KOMUTAN KENDİSİNİ SİYASİ BİR ORTAMIN İÇİNDE BULDU

CHP etkinliğine devlet kademesinin katılarak konuşma yapacağını zannederek gelen, hatta bunun için önceden bir konuşma hazırlayan Akçakoca İlçe Jandarma Komutanı, çevresinde kendisinden başka kamu görevlisinin katılmadığı, tamamen siyasi bir ortamın içine düştü.

KOMUTANI CHP'LİLERİN ARASINA OTURTTULAR

Akçakoca İlçe Jandarma Komutanı'na gösterilen masada CHP il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra partili bir milletvekilinin de bulunması, geceye damgasını vuran  detaylar arasında yer aldı.

ACEMİ İLÇE BAŞKANI GECENİN İLK KONUŞMASINI BİNBAŞI ÜNLÜ'YE YAPTIRDI

CHP'nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, gecenin ilk konuşmasını da teamüllere aykırı olarak Jandarma Komutanı'na yaptıran İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, işleri iyice karıştırdı.

Siyasetin içinden gelmediği için bu tür toplantıların formatının nasıl olacağını da bilemeyecek kadar tecrübesiz olan CHP İlçe  Başkanı Tuğrul Abanoz'un yaptığı siyasi acemilikler, etkinliğe katılacak kişiler hakkında kamu görevlilerine verdiği gerçeğe aykırı beyanları, Binbaşı Hüseyin Ünlü'nün başını derde soktuğu ve mesleki kariyerini olumsuz yönde etkileyebileceği kulislerde konuşuluyor.

adminadmin