Samsun Haber
Giriş Tarihi : 12-02-2024 10:45

Daha Güçlü Bir Samsun İçin Yola Çıktık

Sanayi Sitesi'nde ve Canik ilçemizin caddelerinde, esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen, Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, bölgede yaşanan sorunları yakından dinledi.

Daha Güçlü Bir Samsun İçin Yola Çıktık

Canik ilçesinde ve Sanayi bölgesinde alt yapı sorunları, sel felaketlerinde yaşanan mağduriyetler ve destek yetersizliği gibi önemli konuları vatandaşlar ile konuşan Yeşilyurt açıklamasını şu şekilde sürdürdü;

Esnaf kardeşlerimizin yaşadığı zorlukları dinlerken, yerel yönetimlerin eksiklikleri ve sağlanan desteklerin yetersizliği konusunda da detaylıca konuştuk. Canik ilçemizdeki ve Sanayi bölgesindeki alt yapı sorunlarının, işletmelerin günlük faaliyetlerini olumsuz etkilediğini birkez daha gördük. Samsun ekonomisine çol önemli katkısı olan sanayi esnafımızın tüm sorunlarını çözeceğimizi taahhüt ediyorum. Yerel yönetimlerin esnafa daha yakın olarak, başta fiziki alan ihtiyaçları olmak üzete nitelikli personel ihtiyacını karşılamak için belediye ve esnaf el ele vereceğiz. Bütünlükçü bir yaklaşımla şehrimizin tüm sorunlarını eş zamanlı olarak çözmek için şehrimizin tüm paydaşlarını harekete geçireceğiz. Hemşerilerimizin desteğiyle DAHA GÜÇLÜ BİR SAMSUN için yola çıktık.

adminadmin